Saçaklı Lif modelleri | Melekler Mekanı FORUM - 27 Ağustos 2016

Saçaklı Lif modelleri

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yazılı lif modelleri saçaklı lif modelleri saçaklı örnekleri yazılı örnekleri yapımı Saçaklı ve püsküllü lif modelleri
    Banyoların vazgeçilmezi en güzel lif modelleri örneklerini bu yazımızda sizlere vermeye devam ediyoruz. Sizlere daha önceden de bu konuda bir çok örnek konu açmıştık kızlar. Örneği gelin damatlı lif modelleri konusuna da göz atmak isteyebilirsiniz.

Tüm örgüleriniz için BURADAKİ kategorimiz sizler için en güzel örnekler ile doludur kontrol edebilir ve bakabilirsiniz.

2015-Saçaklı-Lifler.jpg 2015-Saçaklı-Lif-modelleri.jpg hqdefault.jpg puskullu-sacakli-lif-modelleri-2.jpg puskullu-sacakli-lif-modelleri-4.jpg puskullu-sacakli-lif-modelleri-8.jpg puskullu-sacakli-lif-modelleri-13.jpg puskullu-sacakli-lif-modelleri-18.jpg Saçaklı Lif modelleri3.jpg Yeni saçaklı lif modeli.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Mart 2016
  2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Saçaklı Lif modelleri
    sari kirmizi benim olsun

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    hepsi çok güzel emeğine ağlık canım

4. nehir24

nehir24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nisancım emeğine sağlık.Onlarca moderli derleyip biraya getirip bize sunmuşsun.Hepsine bakıcam.Bir genç kızın çeyizini olmazsa olmazlarından.Hem de sayısı da fazla olmalı.Ben şu marketlerde satılan naylon lifleri hiç sevmiyorum.İlla bu iplerle işlenmiş olanlarıyla yıkanmalıyım.Çok da güzel modeller var.Sağol cnm.

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

tskler nehir katliyorum sana canim,yorum icin bnden sananrep canim,sevgiler

6. HARBİKIZ

HARBİKIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Saçaklı Lif modelleri

Sevgili nisan bu liflerin nasıl yapıldığını anlatabilirmisiniz,şimdiden teşekkürler..............................

7. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

canım teşekkürler çok hoşlar.küçükken çok yapmıştım bunlardan parmağına sarıp yapıyosunki saçak oluşsun

8. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

tskler canim ablam zuzum

9. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

canım ben saçaklı lifi kasnakta yapıyorum oda çok hoş oluyor :) ama ip çok ziyan oluyor :D

Saçaklı Lif modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. lif modelleri!!!

lif modelleri basit lif örnekleri basit modelleri lüf en kolay
  2. Saçaklı Panço Modeli ve Yapılışı

saçaklı panço panço nasıl örülür örgü panço modeli Son senelerde hayli ilgi gören pançolar bu sene de hanımların üstlerini süsleyecek melekler :) Bu konumuzda vereceğimiz panço modeli de hayli şık. Boğazlı ve saçaklı pançomuzun yapılışına geçelim isterseniz :tik: İp: 400 gr Şiş: 10 numara Ön ve arkaya 38 ilmekle başlayın. Ön ve arka ortasında 8 ilmeği her 5 sırada 4-4 saç örgü olarak...
  3. Püsküllü Saçaklı Çanta Modelleri

saçaklı çanta modelleri, bayan çanta modelleri, püsküllü çanta modelleri 2015 çanta modasın da yerini alan püsküllü ve saçaklı bayan çanta modellerini ünlüler de çok sevmiş olacakki çanta modeli olarak seçim yaparak kollarına takmışlar. Nasıl bir çanta alsam diye düşünüyorsanız ve modanın da gerisinde kalmak istemiyorsanız kesinlikle püsküllü ve saçaklı çanta modeli edinmeye bakmanızı tavsiye...
  4. Püsküllü Saçaklı Lif Modelleri

Çeyiz sandıklarının olduğu kadar her evin banyosun da bulunması gereken lif modelleri, kişisel vücut temizliğiniz için bir nevi peeling görevi görerek gözeneklerinizin daha iyi açılmasını sağlayarak rahat nefes almanıza olanak sağlar. Lif modelleri farklı örgü teknikleri ve modelleri ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Sizler için bu yazım da saçaklı ve püsküllü lif modellerinden...
  5. Saçaklı Püsküllü Üçgen Şal Modelleri

Şal modelleri örgü dünyasının trendleri arasın da yer almaya devam ediyor. Mevsim geçişlerin de ince kıyafetlerinizin üzerine çok kullanışlı olacak şal modelleri bunun yanın da kıyafetlerinizi tamamlayan şık kombinler oluşturmanıza da olanak sağlayacaktır. Örgü şal modelleri arasından sizlere bu yazım da bayanların oldukça beğenisini kazanan ve en çok uygulanan modeller arasın da yer alan...

Sayfayı Paylaş