gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Saççç AksesuarLarııı Çookkk şahaneee

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl sac aksesuarları Konuları okudum hepsi çok güzell takıLar bende saç Aksesuarı gösteriyim dedimmm Çokkk bayıLırımdaaa saç aksesuarı veee küpeye :D

91690109.jpg

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzeller canım benm emeğine sağlık :kiss:

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

cok hoşmuş begendim....

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG]:ehu: bu taçtan benim var

Saççç AksesuarLarııı Çookkk şahaneee konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çookkk güzelll :)

çookkk güzelll :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu pırlantalar şahanee

Bu pırlantalar şahanee

Işıl ışıl pırlantalar kızlar hepside birbirinden güzeller:)
  3. çookkk heyecanlıyımmm

çookkk heyecanlıyımmm

ablalar arkadaslar benm erkek arkadasım askerde belkım bılıyorsunuzdur ve gelemsıne 22 gun kaldı çok mutluyum ama cokta heyecanlıyım bu da dertmı dıceksınız ama yanı ben ne yapıyım bılmıyorum 1.5 yıldır gormedık hıc bırbırımızı ben ne gıyıyım ne yapıyımm ayy cıldırcamm :( ozel bır gun oldugu ıcın o gune ozle gıyınmek ıstıyorum yanı benı rahatlatıcak bırseyle soyletın lüttfeeeenn bana yardım...
  4. çok kötüyüm çookkk:(

çok kötüyüm çookkk:(

slm melekler..şu an o kadar ktü bi durumdayım ki ölmek istiyorum desem yeri.kendime sabahtan beri türlü türlü hakaret ediyorum..bana ltfen bi fikir verin. lise 3. snıfım şimdi.lise 1 de aynı sınıfta olduğum bi çocuğu seviyordum o da bni seviyormş o zmnlar ama syleyememiş bn de o yıl bşka biriyle çıkmya bşladım ama onu hala unutammaştım. bni eskiden sevdiğini bildiğimi bilmiyor bnse 1 hfta önce...

Sayfayı Paylaş