gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Saçı Uzatan Bitkiler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

saç uzatan meyveler hangi besinler saç uzatır hangi yiyecekler uzatır saçı uzatan meyveler bitkiler Öncelikle beslenme içten ve dışta ilgi şart yani ben sadece yılan yağını alşayım saçıma süreyim olmaz, günlük yumurtanı yiyeceksin ki, bal , süt, meyve, sebze ...
    Özellik protein lamka çok önemli , protein de biliyor sunuz et te var , dikkat etmişsinizdir diyet yapanların saçları ince telli ve dökülen cinstendir.

Saçların uzamasını hızlandıran ve saç dökülmesini önleyen bitkilerden faydalanmanız lazım.

SAÇI UZATAN BİTKİLER :
    Badem yağı, yılan yağı , zeytin yağı , defne yağrağı gibi aktarlarda çok rahatlıkla bulacağınız ürünler ve aktarların önerdiği saç bakım kürleri…

Ve birde bir parça sabır [​IMG] Sabır çok önemli tabi

Unutmayın uzun ve sağlıklı saçlar için hem içten hem dıştam bakım şart .

* Beslenme
    * bitksel yağlar ile bakım
    * saçları çok sık yıkamamak
    * stresten uzak durmak
    * fön makinesi ve düzleştiricileri çok sık kullanmamak

alıntı

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben sacları sürekli yıkayınca uzuyor sanıyordum :S

3. seda_neco

seda_neco Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bnde :S çok yıkayınca çok uzar sanıodum :S teşekkrler bu bilgi için

4. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten uzatır mı saçı deneyen var mı arkadaşlar?

5. Gizem atras

Gizem atras Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aaaa bende saçı yıkamak uzatıyor sanıyordumm :S

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    turp suyu yaptım ben ya midem okadar bulandıki 3.dee :D kokusundan bugün yptım hatta hala midem bulanıyo . :( dokundu bna

7. YEŞİMinek

YEŞİMinek Forum Okuru

ya kızlar sacma sapan seylerı sacınıza suruyosunuz tamamen genetık ya arkadasım yaptı turup suyunu okadar cok dokuluyorkı sacı maf oldu bırde entelle otumu ne varmıs sac uzatıyomusta neymıs ya akıl var mantık var madem sac uzatıyo neden uzmanlar bunu kullanmıyo yada bılım adamları hem paranıza yazık hem sacınıza yapmayın allah askınya sac uzaması genetıktır unutmayın

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

a ben yıkmak uztıya sammıstim

9. riosl

riosl Forum Okuru

ben düzleştürüci kulanıyom saçım çabuk uzamazmı yoksa :(

Saçı Uzatan Bitkiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçları uzatan formül

saçları uzatan formül

saç uzatıcı formüller saç uzatma formülleri uzatma formülü uzatan formüller sağlıklı 10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz, 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz, su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor.. bu da diğer formul: Gerekli Malzemeler: 1. 5-10...
  2. İsteyene Saç Uzatan Formül

İsteyene Saç Uzatan Formül

saç uzatan formül tarifi saç uzatan kolay yöntemler Biz kadınlar kimi zaman ruhsal bunalıma girer ve görsel yenilikler isteriz. İşte o yenilikler arasında başı çeekn saç kestirme yöntemleri olur ve bir zaman sonra ise kısa olan saçlarımız hemen uzasın isteriz. İşte o saçı hemen uzatmak isteyen hanımlar için, bu yazımızda saç uzatan formül önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:) Uzun...
  3. Saçların Uzama Süresi Nedir?

Saçların Uzama Süresi Nedir?

bu konu saçların uzama süresi hakkında bilgilere yer vermektedir. Bayanların saçları bir nevi onların en önemli aksesuarıdır diyebiliriz. Bazı bayanlar kısa saçlı olmayı tercih ederken bazıları da uzun saçlı olmayı eder. Bazen bayanlar imaj değiştirmek için saçlarını kestirir ve bunun sonucun da pişmanlık yaşayabilirler. Saçlarını tekrar uzatmak isteyen bayanların en sık sorduğu sorulardan...
  4. Saç uzatan şampuan

Saç uzatan şampuan

Merhaba Arkadaşlar sizlerle kullandığım şampuanımı paylaşmak istiyorum . Öncelikle benim saçlarım çok hassas kırılgan ve yanık bu yüzden uzamıyordu. Denediğim bir çok bakım kürü oldu en çok faydasını gördüğüm bu şampuan. Restorex almak için bir kozmetikciye gittim bana restorex hiç bir işe yaramıyor sana organicum diye bir sampuan var ondan öneririm dedi icinde sentetik kimyasal bir madde yok...
  5. Saçları gürleştiren bitkisel kürler

Saçları gürleştiren bitkisel kürler

Saç bakımında kullanılan doğal olmayan sentetik maddeler ve kimyasallar saçınıza daha fazla zarar vermesine sebep olabilir. Doğal bitkisel ürünlerde saç derisi için besleyiciler vardır. Kimyasal bileşimli kozmetik ürünler yerine sağlıklı saç ve saç derisine sahip olmak için bitkilere güvenmek gerekir. Yüzyıllardır sağlıklı saçlar için bitkisel karışımlar kullanılmaktadır. Bitkisel karışımlar...

Sayfayı Paylaş