gebe
  1. roni

roni Forum Okuru

saçım çok cansız ne yapabilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında roni tarafından paylaşıldı.

Ya melekler benim sıkıntım saçlarım inanılmaz cansız durumda. Yani telleri o kadar ince ki biraz asılsam hemen kırılıyorl. Yoğum saçım var yani çok az da değil ama çok cansız telleri var bu hususta bana kim yardımcı olacak teşekkürler.saçım çok cansız ne yapabilirim ? Ne kullanabilirim. Denenmiş bişeyiniz var mı tşk.

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    valla tam ayni sorun bendede var... ve ne denediysem hic bisey fayda etmedi...

saçım çok cansız ne yapabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarım çok yağlanıyor ne yapabilirim?

saçlarım çok yağlanıyor ne yapabilirim?

saçlarım çok yağlanıyor her gün yıkamak zorunda kalıyorum her gün iş çıkışı banyoya koşmaktan bıktım napabilirim?
  2. Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

saçlarım dökülüyor, saç dökülmesi, aşırı saç dökülmesi Sevgili melekler, günlük olarak elinize gelen aşağı yukarı 80 tel saç normaldir. Ancak bu sayı 80'i geçiyor ve tutam tutama doğru gidiyorsa ortada mutlaka bir sorun var demektir. Önüne geçilmediği takdirde böyle bir durumda kişinin saçlarını hızla kaybettiğini belirten uzmanlar, saç dökülmelerinin başlangıç aşamasından itibaren neler...
  3. Saç Modelinizden Sıkılınca Neler Yapabilirsiniz?

Saç Modelinizden Sıkılınca Neler Yapabilirsiniz?

saç modelleri, değişik saç modelleri, saç şekilleri Sevgili melekler, kuaförde saçlarınıza güzel bir şekil verdirdiniz ama bir zaman sonra saçlarınızdan sıkılmaya başladınız. Durun! Hemen kuaföre koşmanıza gerek yok. Evinizde yapabileceğiniz bazı değişikliklerle saçlarınıza değişik bir hava verebilirsiniz. Nasıl mı? Saçlarınıza dalgalar verin Saçlarınızı şekillendiricilerle...
  4. Saçlarım çok yağlı ne yapabilirim?

Saçlarım çok yağlı ne yapabilirim?

yağlı saçlar için bakım önerileri,yağlı saçlar için öneriler,yağlı saçlar için kürler,yağlı saçlar için yapılması gerekenler,yağlı saç hakkında bilgiler Şüphesiz kadınların en büyük problemlerinden biri de saçlarının çabuk yağlanmasıdır. Hergün duş almaktan bıktıysanız üzülmeyin! Saç yağlanmalarının da çözümü var. İşte saçların yağlanmasını geciktirecek 5 basit ipucu... -Duş alırken suyun...
  5. Saçlarım çok dökülüyor ne yapabilirim?

Saçlarım çok dökülüyor ne yapabilirim?

Saç dökülmesi büyük oranda kalıtımsal nedenlere bağlı olsa da bazı basit bakım yöntemleri ile kaybettiğiniz saç miktarını azaltabilir saç dökülmesini geciktirebilirsiniz. Bu yazıda saç dökülmesini engellemek için bazı tavsiyeler bulabilirsiniz. Saçlarınızı taradıktan sonra veya duştayken etrafta olması gerekenden daha fazla saç teli görüyorsanız saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıyasınız...

Sayfayı Paylaş