gebe
  1. cadı nazlı

cadı nazlı Forum Okuru

saçım uzaması için ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında cadı nazlı tarafından paylaşıldı.

benim saçım uzaması için ne yapmalıyım saçım kısa 10 yaşındayım lütfen bana bir cevap yazın.

2. Asliyass

Asliyass Forum Okuru

bak canim oncelikle hergun dus aliyorsan sakin hergun sampuan surme sacina ve sacini cok sicak suyla yikama.sacina badem yagi ve bildigimiz el kremi surebilirsin.bunlar senin sacini besler ve cabuk uzamasini saglar

saçım uzaması için ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlara sinen kötü kokular için ne yapmalı?

Saçlara sinen kötü kokular için ne yapmalı?

Saçlarınıza sinen kötü kokulardan kurtulmanız için gerekli olan malzemeniz sadece domates nasılmı? Saçlarınıza sinmiş hoş olmayan ko*kular anında yok olur. Saçlarınızı yıkadıktan sonra bir fincan domates suyuna eklediğiniz iki çay kaşığı suyla yıkayın.
  2. Sağlıklı saç için ne yapmalı?

Sağlıklı saç için ne yapmalı?

Sağlıklı saç için ne yapmalı Sağlıklı saçlar için Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sağlıklı saçlar için yapılması gerekenleri konu alıyor ve saç sağlığı hakkında bilgi ediniyoruz. Sağlıklı saç için ne yapmalı? Sağlıklı saçlara sahip olmak için şüphesiz bizim de yapmamız gerekenler var. Saç Sağlığı Uzmanı Burcu Çayözü, kullanılan tarak ve şekillendiricilerden saç toplama...
  3. saçlarımın hemen uzaması için neler yapmalıyım

saçlarımın hemen uzaması için neler yapmalıyım

Kızlar bir hata yaptım ve saçlarımı kestirdim :( Anneme kandım sağlıklı olur dedi. Ama şimdi hemen uzasınlar istiyorum. Hızlı uzamaları için neler yapabilirim ? :S
  4. Hamilelikte dökülen saçlar için ne yapmalı?

Hamilelikte dökülen saçlar için ne yapmalı?

hamilelikte saç dökülmesi,hamilelikte saç yırpranması,gebelikte saç dökülmesi,gebelikte yıpranan saçlara ne iyi gelir,gebelikte saç bakımı hakkında bilgiler Pek çok anne gebeliği sonrasında hassaslaşır. Bebekle birlikte başlayan uykusuz geceler yorgunlukla kendini hissettirince annelerin hamilelik süresince yaşadıkları yıpranma, hamilelik sonrasında da devam eder. Bütün bu problemlerle...
  5. Saçların sağlıklı uzaması için öneriler

Saçların sağlıklı uzaması için öneriler

Yanlış fırçalama, yanlış yıkama, yanlış şekillendirme, yanlış beslenme, huzursuz uyku saç kırıklarına neden olmaktadır. Saç uçlarındaki kırıklar ise, saçın uzamasını engellemektedir. Yalnız, yukarıda saydığımız saçın kırılmasına neden olan olumsuz etkenlere dikkat ederek ve iyi bir bakımla uzun saçlara kavuşmanız mümkün. Öncelikle saç uçlarındaki kırıkların temizlenmesi gerek. Dengeli...

Sayfayı Paylaş