gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

sacimi boyatmak istiyorum hangi renkler bu yil moda ne önerirsiniz ???

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

sacimi en son bakir rengine boyatmistim aradan 3 yil gecti
    simdi sacim kestane renginde yani kendi rengi
    ve degisiklik istiyorum sizce nasil renkler güzel olur...

ve hangi markalari önerirsiniz?
    sacim dogumdan sonra baya döküldü suan iyi ama eskisi kadar gür degil
    yani saci besleyen boyalar hangileridir???

simdiden cevaplariniz icin tesekkürler...

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. pırılım

pırılım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence bitkisel boyaları kullanmanı tavsiye ederim...saçların bayağı dökülmüşse

ahueda bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    valla canım moda renge bakma sana yakışana bakk şimdi mavi yada pembe moda olsa boyatacanmı hahahaha sana hangisi yakışıyorsa ona boyaa

bence en iyi boya garnier ben yılalrdır kullanıyorum çok güzel canlı renk oluyo doğal saç gibii dene istersenn

ahueda bunu beğendi.
  4. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    hangi markalar bitkisel

5. pırılım

pırılım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu bitkisel boyayı daha çok kuaförlerde kullanıyorlar hem daha sağlıklı olur senin için

ahueda bunu beğendi.
  6. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    cemosss koptum yine mavi pembe ama itiraf edim okul zamanimda mavi boyatmistim ama bi tarafina:))))

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bnce kuoförde ten rengine ve yüzüne gzl gidicek renk boyat derim bn

sacimi boyatmak istiyorum hangi renkler bu yil moda ne önerirsiniz ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu sonbahar makyajda hangi renkler moda..

Bu sonbahar makyajda hangi renkler moda..

Işıltılı cilt Parlak şeftaliler, pembe ve fildişi tonları geleneksel bronz tenlerin yerini alarak cildinize hafif ve ışıldayan görünüm kazanmanızı sağlayacak. Mavi far Tatlı ve kışkırtıcı mavilerle gece veya gündüz farklı görünümler elde edebilirsiniz. Altın far Gözlerinize uyguladığınız altın far bakışlarınızdaki ışıltıyı ön plana çıkarıyor. Toz ve krem farı karıştırarak göz...
  2. Bu kış hangi renkler moda

Bu kış hangi renkler moda

Modayı yakından takip eden Melek'ler ve bizi ziyaret eden misafiler, bu dönemin moda renkleri neler; buyrun hepbirlikte öğrenelim ve öğrenmekle kalmayıp, birde inceleyelim :) Kırmızı Tüm renkler fark yaratan, üzerinizde taşıdığınızda ilgi çeken kırmızı; 2011 kış modasının trendi renkleri arasında yer alıyor. Paltolar, ayakkabılar, elbiseler, hırkalar kırmızının çekiciliğine bürünüyor....
  3. 2013 moda saç renkleri

2013 moda saç renkleri

2013 MODA SAÇ RENKLERİ 2013 modasında mat ve koyu,durgun ve sakin canlılıktan uzak renkler ön planda olacak SARI:2013 modasında kesinlikle platin sarısına yer yok.Doğallıktan uzak platin sarısı 2013 modasında yerini alamadı..Saman sarısı ve bakır sarısı en çok kullanılan sarı renkler arasında yerini alacak. KAHVE:2013 modasında sarıya çalan kahve,karamel kahve ve ceviz kabuğu...
  4. 2014 te hangi saç renkleri moda

2014 te hangi saç renkleri moda

2014 saç renkleri,2014 saç trendi,2014 kahverengi saç renkleri,2014 platin sarısı,2014 değişik saç modelleri hakında bilgiler 2014 yılının en favori saç renkleri şüphesiz ombre saç renkleri.Saçın uçlara doğru ,kendi renginin iki -üç ton rengi ile yapılan gölgeler son 2 yıldır çok moda. Bu yıl saçlar naturel tonlardan saç uçlarına kadar gezinen renk skalası, damgasını vuracak.Lakin bu yıl...
  5. taşıyabileceğim internet almak istiyorum ne önerirsiniz?

taşıyabileceğim internet almak istiyorum ne önerirsiniz?

arkadaşlar evde çok durmuyorum.o yüzden wınn ve vodem tarzı bir şey almak istiyorum şarj problemi en az en hızlı en uygun hangisi olabilir araştırdım anlamadım.cihazlardan bunları kullananları araştırdım netten nerdeyse memnun olan ve olmayan yüzde elli eşit gibi kararsız kaldım. önerilerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş