gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Saçımı kahve tonlarına boyatacağım fikir var mı ?=

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar saçlarımı kahve tonlarına boyatmak istiyorum. Sıkıldım artık. Böyle çikolata kahve karamel kumral sizce nasıl olur ? Yorumlarınızla birlikte fikirlerinizi alabilir miyim lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saçımı kahve tonlarına boyatacağım fikir var mı ?= konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kışın saçı dökülenler var mı?

Kışın saçı dökülenler var mı?

kışın saç dökülmesi kışın saç bakımı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Nihayet kış mevsimi geldi ve ne yazık ki mevsimsel değişimlerden etkilenen cilt ve saç sorunları da başladı:S Kışın cilt kuruluğu için çözümler biliyorum ama kışın saç dökülmesi sorununa çözüm arıyorum kızlar. Benim gibi kışın saçı dökülen ve saç kuruluğu yaşayan melek'lerimin bu konuda bilgilerini bekliyorum. Evet...
  2. Çocuk Odası boyatacaksanız burdan fikir alın meleklerim

Çocuk Odası boyatacaksanız burdan fikir alın meleklerim

Çocuk odası dekorasyonu Çocuk odası boyama Herkes çocuğu için en iyi olanı ister tabiki. Çocuk odaları büyük bir hevesle hazırlanır. Genelde kız çocuk için pembe ekek çocuk için mavi tonları seçilir. Çocuk odası halı modelleri seçilir. Çocuk odası için cicili bicili perdeler diktirilir. Kısacası çok özenilir. Eğer sizde çocuğunza oda hazrlığı içindeyseniz ve odayı boyatmayı düşünüyorsanız...
  3. Işıltılı Altın Kahve Saç Rengi Tonları

Işıltılı Altın Kahve Saç Rengi Tonları

Bu konu altın kahve saç rengi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yıllarda hayli revaçta olan saç renklerinin başında altın tonları geliyor. Altın tonlarında ki saç renklerinin popüler olmasının sebebi bu rengin saçlarda son derece ışıltılı bir görünüm vermesi. Canlı ve parlak görünen altın sarılar, altın kahveler, bu yıl da popülaritesini koruyor. Bilhassa beyaz tenli ve...
  4. Gebelikte Kahve İçmenin Zararı Var mı?

Gebelikte Kahve İçmenin Zararı Var mı?

hamilelikte kahve içmek, gebelikte kahvenin zararları, gebelikte kahve zararlı mı Sevgili melekler, özellikle bayanlar arasında günün vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Sırf kahve içip sojbet etmek için kendilerince günler düzenleyen hanımların ülkemizdeki bolluğu düşünülürse, kahvenin ne kadar çok tüketilen bir içecek olduğunu da anlayabiliriz. Makul ölçülerde tüketildiğinde faydası...
  5. Bal Kahve Saç Rengi Tonları 2015

Bal Kahve Saç Rengi Tonları 2015

bal kahve saç rengi, bal kahve saç modelleri, bal kahve saç renkleri, bal kahve tonu saçlar Son zamanların en popüler saç renkleri arasına giren bal kahve saç renkleri, araların da birçok ünlü güzelinde bulunduğu bayanlar tarafından severek kullanılıyor. Bal kahve saç renkleri örnekleri için sizler için oluşturduğumuz galerimizi tıklayarak görselleri yakından inceleyebilir ve bal kahve saç...

Sayfayı Paylaş