gebe
  1. nilaygonenc

nilaygonenc Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Saçımı nasıl boyadım?!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında nilaygonenc tarafından paylaşıldı.

Hafta sonu saçlarımı boyadım. Yalnız boyamı değiştirdiğim için yeni bir boyaya tereddütüm vardı, Migros'ta gördüğüm Tints of Nature organik boyasını aldım. İçinde amonyak olmadığını okuduğum için denemek istedim. Sizce nasıl olmuş rengi, resmimi ekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
Saçımı nasıl boyadım?! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamallık Yaptı, Ayakkabı Boyadı ................

Hamallık Yaptı, Ayakkabı Boyadı ................

Hamallık Yaptı, Ayakkabı Boyadı ABD'den Burs Aldı"""""""""" Babasıyla hamallık yapan, ayakkabı boyayıp simitçilik yaparak okuyan Siirtli İdris, ABD'nin Brown Üniversitesi'nden tam burs kazandı. İdris'in en büyük hayali ise dönünce siyasete atılmak.. İdris Kara 18 yaşında... İlköğretim 8. sınıfı bitirene dek Siirt'ten dışarıya hiç çıkmadı....
  2. SiLmedim,beyaza boyadım sadece

SiLmedim,beyaza boyadım sadece

Ellerimi teslim ettim klavyenin tuşlarına..Yüreğim nereye hangi harfi koyarsa; ellerim takipçisi olacak bu yazının..içimden geldi ve asla geriye dönüp değişiklik yapmayacağım..Uzun süredir inime çekilmiştim..yazacak o kadar şey varken bir süre ara vermeyi daha doğru buldu yüreğim. Bir tür feragat anlaşması sanırım. Gölgelerin peşinden koşarken aslımı nerede kaybettiğimi bilmiyorum.Kim bilir...
  3. İbrahim Tatlısesin son yeni hali saçlarını boyadı şarkı söyledi

İbrahim Tatlısesin son yeni hali saçlarını boyadı şarkı söyledi

ibrahim tatlıses son hali ibrahim tatlıses yeni hali ibrahim tatlıses saçlarını boyadı ibrahim tatlıses yeni şarkıları fotoları haberleri burada arkadaşlar. Uğradığı silahlı saldırıdan sonra, bir süre hastanede tedavi gören İbrahim Tatlıses, sağlık durumu haberlerinden sonra Ayşegül Yıldız'la evlenmesiyle gündeme gelmişti. İbrahim Tatlıses Yılbaşında sahnede olurmu diyen hayranlarını...
  4. kına saça nasıl yakılır

kına saça nasıl yakılır

Melekler, saçım çok cansızlaştı. Tavsiye üzerine kına yakmaya karar verdim ama nasıl yakacam bilmiyorum, bilen var mı ?
  5. saçlarımı siyaha boyadım ama begenmedim

saçlarımı siyaha boyadım ama begenmedim

saçlarımı dün mavi-siyaha boyadım ama hiç begenmedim akıtmaya calıstım akıyo ama bnm kurtulmam lazım.... actırma işi cok masraflı lkolestonun yoğun renk acıcısıyla açtırsam sorun olumru

Sayfayı Paylaş