gebe
  1. <= melek =>

<= melek => Forum Okuru

saçımı nasıl kıvırcık yaparım?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında <= melek => tarafından paylaşıldı.

saçlarımın kıvırcık olmasını istiyorum benim saçım düz fakat ben kıvırcık olmasını istiyorum. bunu nasıl yapabilirim?

2. meltem akkoyun

meltem akkoyun Forum Okuru

saçını pipetle sarıp tel toka ile tuttur 1 gün bekledikten sonra pipetleri çıkar ve mühteşem kıvırcık saçın oluyorr... mutlaka deneyin :) (ama saçınız nemli olmalı)

saçımı nasıl kıvırcık yaparım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarımı Nasıl Kıvırcık Yapabilirim?

Saçlarımı Nasıl Kıvırcık Yapabilirim?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir?

Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir?

Bu konu; Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kıvırcık saçlı meleklerimizin büyük çoğunluğu artık kıvırcık saçtan sıkıldıkları için saçlarının düzleşmesini isterler. Bunun için de kuaförün kapısını aşındırır ya da evde kendi olanaklarıyla saçlarını düzleştirmeye çalışırlar. İşte bu doğal yöntemlerden bazıları da evde kendi kendinize...
  3. Kıvırcık Saçlar Nasıl Yıkanır? İşte İpuçları!

Kıvırcık Saçlar Nasıl Yıkanır? İşte İpuçları!

kıvırcık saç nasıl yıkanmalı, kıvırcık saçlar, kıvırcık saçların yıkanması Sevgili melekler, kıvırcık saçlar sahipleri tarafından istenmeyen, düz saça sahip olanlar tarafından imrenilerek bakılan saçlardır. Eğer siz de kıvırcık saçlara sahipseniz elektriklenme ve karışmaları, kabarmaları önlemek için bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Özellikle yıkarken zorluk çıkaran kıvırcık saçların...
  4. Kıvırcık Saçlar Kısa Sürede Nasıl Uzatılır?

Kıvırcık Saçlar Kısa Sürede Nasıl Uzatılır?

kısa saç nasıl uzar, saçları kısa sürede uzatmak için, saçlar nasıl hızlı uzar Sevgili melekler, saçlarını ani bir kararla kestirip de pişman olanların en çok öğrenmek istedikleri şey saçların kısa sürede nasıl uzatılacağıdır. Saçlarınızın çabuk uzaması için bilmeniz ve yapmanız gereken ilk şey sabırlı olmaktır. Bunun yanında sağlıklı beslenmek de saçlarınıza iyi gelecektir. Unutmayın ki...
  5. Kıvırcık Saçların Bakımı Nasıl Olmalı?

Kıvırcık Saçların Bakımı Nasıl Olmalı?

kıvırcık saçlara bakım, kıvırcık saçlılar için bakım, kıvırcık saçlılara bakım Sevgili melekler, saçları düz olan kadınlar kıvırcık saçlara özenir, buna karşın saçları kıvırcık olanlar da bu hallerinden yakınır ve saçlarını düzleştirmeye çalışır. Bu hep böyleydi, böyle de olacak. Evet kıvırcık saçlılar şikayet etmekte belki biraz haklı olabilirler. Çünkü kıvırcık saçlar sürekli kabarır ve...

Sayfayı Paylaş