gebe
  1. anGeldidem

anGeldidem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

saçımıı sarı yapmak istiyorumm lütfeen yardımm...

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında anGeldidem tarafından paylaşıldı.

slmlar aranızaa yeni katıldım cok önemli bi sorunum warr saçımda su anda gölge warr doğaal sarı aralarda ama saçımı tamamen sarı yapmak istiorum hangi markaa ve hangi ton uygunn gider blmiyorumm..?:sinir:

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim çok bi bilgim yok bu konuda hayatımda bi kez boyattım saçımı

3. anGeldidem

anGeldidem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımmm keske bende bi kere boyatsaydımm :( hatta ben lisedee basladım boyamayaa..

4. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    canım seni görmeden buna cvp veremem bnde sarışınım 1 senedr

5. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    bence şu anda seni görmediğimiz için doğru birşey söyelyemeyizz bencee bir kuaföre git ve sana uygun saç rengini önerecektirr ...

6. anGeldidem

anGeldidem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar saçımı yaptım doğal açıcı kullandım üzerinede altın sarı yaptım tuttu gibi ama sanırım platine boyasam tam sarısı oturucak..yaptıktan sonra resmimi paylasıcam bakalım nasıl olmuss siz karar verirsnz :tik:

7. jupiter

jupiter Forum Okuru

kendin evdemi yaptin kuafördde mi?? bence bu islemi bilen birilerinin yapmasi cok uygun.. bide neden o kadar erken basladin ki boya saca cok zarar veriyor helede koyuysa acmak falan tamamen ypratiyor bende bi kac aydir sarisinim ama icimde cok aciyor saclarimin mahvoldugunu görebiliyorum... bakimlarima basladim ama eski gücünü bulmasi zaman alir... bide sen üstüste boyamissin yazik saclarina...

8. anGeldidem

anGeldidem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla doğru dioosunda ne bilim işte birazz psikolojk sanırım sacımı boyayyınca kendme geliorum öle bi huyum war benmde :)

saçımıı sarı yapmak istiyorumm lütfeen yardımm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımmm

Yardımmm

sperm suda yaşarmı spermler suda yaşar mı spermler yaşarmı sperm ne kadar yaşar mı kızlar slm ben yeni üyeyim ve çok heyecanlıyımm !!! 8 aylık evliyim ve ilk günden beri bebek istiydum ilk defa bu ay 2 gün geçikme oldu ve korkuyorum test yapmaya çünkü daha önceleri hep hüsrann.. Bu ay çok belirtilerim var sigaradan tiksinti geldi yorgunluk uykuya hasrattim sanki ve vs vs...n eyapıcamm bana...
  3. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  4. Yardımmm:(

Yardımmm:(

Albüme nasıl fotoğraf ekleyebilirim...albüm oluşturmaya giriyorum fakat fotoğraf ekleme işini beceremedim sanırım:hıms:
  5. yardımm

yardımm

merhaba arkadaşlar adetim 10 gün gecikti idrar testi ve kan testi yaptırdım ikisi de pozitif çıktı ama doktora henüz gitmedim gitmek istiyorum ama biraz daha beklesem mi

Sayfayı Paylaş