gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Saçınıza yakışacak örgüden harika saç bantı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Saçınıza yakışacak örgüden harika saç bantı
    çok güzel emegine saglıkkk süper modummm

Saçınıza yakışacak örgüden harika saç bantı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarda harika dalgalar/bukleler

Saçlarda harika dalgalar/bukleler

kalın dalga nasıl yapılır Saçların bu hallerine bayılıyorum yahu :D
  2. Birkaç  örgü saç bandı

Birkaç örgü saç bandı

örgü bant yapımı Küçük kızlarınız için yapabileceğiniz kalan örgü iplerinizdende örebileceğiniz saç bandı modelleri süslenmeyi seven takı,toka merakı olan küçük hanımlarınız için...
  3. Güllü Saç Bandı Yapımı

Güllü Saç Bandı Yapımı

saç bandı yapımı çocuk saç bandı bebek modelleri Kendi saç bandını kendi yapmak isteyenler için,çok fazla malzeme kullanmadan istediğiniz renkte istediğiniz modelle saç bandı yapabilirsiniz.Tamamen sizin emeğinize kalan bu bantları yapmak için sizlere oldukça basit bir örnek sunuyorum.
  4. Örgü Saç bandı ve Bandana Modelleri

Örgü Saç bandı ve Bandana Modelleri

örgüden saç bandı sac bandı örgü modelleri örgü bandana modelleri bandana Örgüden yapılmış saç bandı ve bandana modellerinden oluşan örnekleri bu tür aksesuarlardan hoşlananlar için paylaşıyorum.
  5. Harika Saç Modelleri 2013

Harika Saç Modelleri 2013

Bu konu harika saç modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların güzellik uğruna yapmayacakları şey yok. Hele bazısı işi daha da ileriye götürüp estetik operasyonlara dünyanın parasını verip büyük risklerle karşı karşıya bile kalabiliyorlar. Anlayacağınız güzel görünmek kadınların en önem verdiği şeylerden biri. Kadınların güzel görünmesinde çok önemli rol oynayan...

Sayfayı Paylaş