Saçınızı yıkayacak vaktiniz yok ise buyrun

M

Misafir

Forum Okuru
Saçınızı yıkayacak vaktiniz yok ise buyrun
Her gün mutlaka saçlarını yıkayan ki hatta bu gibi durumlarda büyüklerimizin kullandığı bir söz vardır ''Ezan şaşar,ben şaşmam'' yıkarım:Dİsterse gece yarısına kadar çalışmış olayım uyku saatim iki saat olsun hiç önemi yok mutlaka yıkarım.Oysaki saçı her gün yıkamak da iyi değildir çünkü saçalrın kendi yağında beslenmeyede ihtiyacı var ama ben alışkanlık haline getirdiğim için saçlarımı bir gün yıkamıyim ertesi gün saçlarım iğrenç sönük olur...

Elbette ki birde saçalrını yıkamakta zaman bulamıyan o zamanı dinlenmek için kullananlar yada o anda bulundukları ortamda saç yıkamak için uygun malzemeleri bulamıyanlar vardır.İŞte o anlar için size saçınızın kirini giderecek yıkamadan temizleyeceğiniz bilgiler:)

Saçımı yıkayacak vaktim yok
Dert etmeyin. Talk pudranızı saç diplerine serpiştirin. Bu, çok eski bir taktik. Bir tane de yeni taktiğimiz var. Yüz temizleme toniğini bir parça pamuğa dökün ve saç diplerinizi bununla temizleyin. Ardından saçınıza birkaç damla parfüm sürün.
Bir öneri daha: Saçlarınızı iyice fırçalayın. Ardından diplerine az miktarda saç köpüğü sürün ve kalın bigudilerle sarın. 15 dakika sonra saçlarınızı açın ve istediğiniz şekli verin.

Geri