gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saçınızı yıkayacak vaktiniz yok ise buyrun

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Her gün mutlaka saçlarını yıkayan ki hatta bu gibi durumlarda büyüklerimizin kullandığı bir söz vardır ''Ezan şaşar,ben şaşmam'' yıkarım:Dİsterse gece yarısına kadar çalışmış olayım uyku saatim iki saat olsun hiç önemi yok mutlaka yıkarım.Oysaki saçı her gün yıkamak da iyi değildir çünkü saçalrın kendi yağında beslenmeyede ihtiyacı var ama ben alışkanlık haline getirdiğim için saçlarımı bir gün yıkamıyim ertesi gün saçlarım iğrenç sönük olur... Elbette ki birde saçalrını yıkamakta zaman bulamıyan o zamanı dinlenmek için kullananlar yada o anda bulundukları ortamda saç yıkamak için uygun malzemeleri bulamıyanlar vardır.İŞte o anlar için size saçınızın kirini giderecek yıkamadan temizleyeceğiniz bilgiler:)

Saçımı yıkayacak vaktim yok
    Dert etmeyin. Talk pudranızı saç diplerine serpiştirin. Bu, çok eski bir taktik. Bir tane de yeni taktiğimiz var. Yüz temizleme toniğini bir parça pamuğa dökün ve saç diplerinizi bununla temizleyin. Ardından saçınıza birkaç damla parfüm sürün.
    Bir öneri daha: Saçlarınızı iyice fırçalayın. Ardından diplerine az miktarda saç köpüğü sürün ve kalın bigudilerle sarın. 15 dakika sonra saçlarınızı açın ve istediğiniz şekli verin.

Saçınızı yıkayacak vaktiniz yok ise buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Vaktim Yok Unutmaya

Yıldız Tilbe - Vaktim Yok Unutmaya

Aç gönlünü aç aşkım girsin içeri Güneş batmadan önce Ört perdeleri kendini gösterme Benden önce geceye Aşk aslında derttir Güçlü bir zehirdir Dermanım ellerindedir Temmuzun ortasında Kokun var yastığımda Sevilmek en güzel rüya Sevgilim canım geçmesin baharın Gül hayatın boyunca Bir büyü gibi aşkınla kaplandım Vaktim yok unutmaya Eski yazların yeni rüzgârlarıyla Gönlüm ordan oraya Hep ayrı...
  2. saçlarda artık yag yok buyrun bakın....

saçlarda artık yag yok buyrun bakın....

Günümüzde insanların çoğu saçlarım neden yağlanıyor sorusunu soruyorlar kendi kendine. Bu çok sık rastlanan bir olaydır ve insanların çoğu saç yağlanmasından şikayet ediyor işte size cözümü.... bir tutam biberiye bir tutam kekiği 250 gram kaynar suda çay gibi demLeyip Süzün Saç DipLerinize Sürün. 1 Çay bardağı suyLa PişiriLmiş Karabuğday RendeLenmiş Yarım portakaL Kabuğu 3 yemek...
  3. Nurgül Yeşilçay "depresyona girecek vaktim yok"

Nurgül Yeşilçay "depresyona girecek vaktim yok"

nurgül yeşilçay, haberleri, 2011, yeni haberleri, röportaj Eşinden boşanan ve magazin gündemini meşgul eden, güzel - başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, verdiği bir demeçte "depresyona girecek vaktim yok" demiş. İşte o haber Melek'ler:) O, sinema ve televizyonda parlayan bir yıldız... O, hayattan ne istediğini bilen bir insan... O, oğlunu bambaşka bir yere koyan bir anne... O,...
  4. Saçınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa...

Saçınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa...

saç temizliği saç bakımı Olur ya, yoğun iş temposuya da günlük işleriniz yüzünüden saçlarınızı yıkamaya fırsat bulamadıysanız üzülmeyin melekler, her işin bir kolayı var :D:D Bir kaç hile ile saçlarınız yeni yıkanmış gibi görünecek ve istediğiniz şekli kolaylıkla alacak. Nasıl mı ? İşte meleklermekani.com farkıyla saç temizliği için pratik bir çözüm :tik: Saçlar biz bayanlar için...
  5. Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa Bize Kulak Verin...

Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa Bize Kulak Verin...

Saçlarınızı Yıkamadan Şekil Verin Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa Saçlarımız çok yağlanıyorsa ve yıkamaya cok vaktiniz de olmuyorsa işte size bazı öneriler...Saçlarınızı yıkamadan şekil verebileceksiniz...Ve bu size vakit kazandıracak... Saçınızı Yıkamaya Vaktiniz mi Yok ? Yoğun iş temposu, günlük işleriniz yüzünüzden kişisel bakımlarınızı yada en önemlisi saçlarınızı yıkamaya...

Sayfayı Paylaş