gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Saçınızı yılda 9’dan fazla boyamayın..

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Uzmanlar bir yıl içerisinde kesinlikle 9 defadan fazla saç boyanmasını önermiyorlar ve bunun son derece sağlıklıs olduğunu açıklıyorlar bu konuyla ilgili uzmanların yaptığı haberin devamı ise şöyle [​IMG] ABD’nin en prestjli okullarından olan Yale Üniversitesi’nde 10 yıldır 15 bin kadın üzerinde yapılan araştırmaya göre, saçını yılda dokuzdan fazla kez koyu tonlara boyatan kadınların kanser riski ikiye katlanıyor.

1970’ten bu yana saçlarını boyatanlar için bu risk daha yüksek. Çünkü o dönemde saç boyalarında birçok toksik madde kullanılıyordu.

Saç boyaları en çok lenf kanseri riskini artırıyor. 15 yıl boyunca saç boyatan kadınların rahim kanserine yakalanma riski üç kat daha fazla..

Saçınızı yılda 9’dan fazla boyamayın.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 yılının saç modelleri

2010 yılının saç modelleri

2010 yılının saç modelleri Saç renkleri ve modelleri 2010 yılına girmeden belli oldu arkadaşlarım eğer sizde bir an önce modaya uymak isteyenlerdenseniz vereceğim modellerden fikir edinip ona göre saçlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz:) İşte 2010 yılının saç modelleri
  2. 2010 yılı saç trendleri

2010 yılı saç trendleri

siyah saça gölge altın sarısı saç rengi sarı saçlar altın karamel BU YAZ KISA SAÇLAR OLDUĞU KADAR UZUN DÜZ VE DALGALI SAÇLARDA REVAŞTA..2010 Yılında en çok yumuşak sarı, kum sarısı, kumral modelleri göreceğiz. ikinci 6 ayda karamel, röfle ve gölgeler piyasaya çıkacak.Bu yılda MODA saç rengi Bal köpüğü Sac rengidir.Charlize Theron gibi küllü sarı tonlarıyla beraber Sienna Miller gibi altın...
  3. Fazla Masraf Gerektirmeyen Yeni Yıl Hediyeleri

Fazla Masraf Gerektirmeyen Yeni Yıl Hediyeleri

Yılbaşı yaklaşıyor. Herkes sevdiklerine hediyeler almak için alışverişe çıkıp aldıkları hediyeleri paketliyor ve heyecanlı yeni yılı bekliyorlar. Peki, çok paranız yoksa ve hediye vermeniz gereken kişi sayısı çoksa ne yapabilirsiniz? Mümkün olduğu kadar biriktirin. Yılbaşına yaklaşırken birkaç ay önce para biriktirmeye başlayın. Her ay ya da her hafta kenara para koyun. Eğer mümkünse...
  4. saçlarımdaki fazla kırıklar

saçlarımdaki fazla kırıklar

mrb arkadaşlar ben 14 yaşındayım ve saçlarım kıvırcık olduğundan dolayı düzleştiricii yapıordum ama tabi sonrasında pişman oldum çünkü saçlarım kırılmaya başladı kuaföre gittiğim zaman saçımdaki kırıkları aldırmak istedim fakat saçımı çok keseceklerinden korktum herhangi bir bakımla giderilmesi mümkün mü veya kuaförde çok kesilmeden alınması mümkünmü :grev::grev:bidaha kesinliikle saçımı...
  5. İlk 5 Yılda Boşanma Oranı Daha Fazla

İlk 5 Yılda Boşanma Oranı Daha Fazla

TÜİK verilerine göre; Ortalama hane halkı büyüklüğü 2014 yılında değişmeyerek 3,6 oldu. Ortalama hane halkı büyüklüğü illere göre incelendiğinde, 2014 yılında ortalama hane halkı büyüklüğünün en yüksek olduğu il, 7,3 kişi ile Şırnak oldu. Şırnak ilini 6,6 kişi ile Hakkari, 6,1 kişi ile Şanlıurfa ve Batman, 6,0 kişi ile Siirt illeri izledi. Ortalama hane halkı büyüklüğünün en düşük olduğu...

Sayfayı Paylaş