gebe
  1. işte budur

işte budur Forum Okuru

saçınızın uzmasını istiyorsanız bunu uygulayın !

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında işte budur tarafından paylaşıldı.

Benim saçım kısa olduğu için uztmak amaçlı bir formüllü açıklıyorum... Zeytin yağını saçınıza masaj yaparak uygulayın .. Ama hakiki olmasına dikkat edin . Daha sonra 30dk bekleyin . ve 2 yumurta sarısı ile saçınızı yıkayın. hacı şakir sabunu kullanın ve bu formülü uygulamaya devam edin .. yumurta iyrenç ama saçımın uzaması için katlanırım...

saçınızın uzmasını istiyorsanız bunu uygulayın ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzman

uzman

Rüyada bir uzman görmek ve ona bir isinizi havale etmek, ugradiginiz zor bir mesele karsisinda size yardim edecek bir arkadasiniza basvurup ondan fikir alacaginiza ve isinizi bu yolda yürütmege çalisacaginiza isarettir.
  2. Parlak bir cilt mi istiyorsunuz? Ozaman bu maskeleri uygulayin

Parlak bir cilt mi istiyorsunuz? Ozaman bu maskeleri uygulayin

Parlak ve kusursuz cilt kadınlar için vazgeçilmezdir.Parlak cilt için yapmanız gereken iki adet maske.. Parlak Bir Cilt İçin Maske 1 : Öncelikle 2 adet avuç ile hercai çiçeğini kurutun döverek toz haline getirin.Bunları sonrasında ince bir elekten geçirin. Bundan sonra ise krem kıvamına gelecek kadar ısıtılmış bal ilave edip iyice karıştırınız. Hazırladığınız karışımı yatmadan 1saat önce...
  3. Dolgun Saçlarınız Olsun İstiyorsanız!

Dolgun Saçlarınız Olsun İstiyorsanız!

dolgun saçlar için, ne yapmak lazım, tüyolar, ipuçları, yapılması gerekenler, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dolgun saçlara sahip olmak her meleğin hayali ve isteğidir.Ancak birçok melek bu yönden şanssız olabiliyor.Ama üzülmemek gerek,ufak tefek noktalara dikkat ederek saçlarınızı dolgun gösterebilirsiniz.Nasıl mı? 1- Saçınızın dolgun görünmesi, hacim...
  4. saçlarım parlasın istiyorum :))

saçlarım parlasın istiyorum :))

güzel arkadaslarımmmm sevgi böcüklerim sizden yardımlarınızı bekliyorum ilgilenirseniz konumla simdiden teşekkürlerimi sunuyorum concon kızlar bitkisel eczanede satılan olabilir aktarcılarda olabilir ben saçlar için bir bakım kürü araştırıyorum fakat güvenemiyorum.. saçlarım ışıl ışıl parlasın istiyorum.. 1 senedir 4-5 kere boyadım saçlarımı daha önce hiç boyamamıştım boya akınca sanki...
  5. Saçlarınıza Yumurta Süt Maskesi Uygulayın!

Saçlarınıza Yumurta Süt Maskesi Uygulayın!

Bu konu; Saçlarınıza Yumurta Süt Maskesi Uygulayın hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçlarımız en doğal mücevherlerimizdir. Ancak onların da bakıma ihtiyacı vardır ve bakımlı olduklarında hoş bir görüntü verirler. İşte biz de bu sayfamızda kozmetiklere gerek duyulmadan uygulayabileceğiniz ve saçlarınıza parlaklık verecek bir süt yumurta maskesi ile sizlerleyiz......

Sayfayı Paylaş