gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Saçkıran Nasıl Geçer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Saçkıran Nasıl Geçer lütfgen yardım edin saçlarımı kaybediyorum kel kalmaktan korkuyorum:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saçkıran Nasıl Geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuru öksürük nasıl geçer

Kuru öksürük nasıl geçer

Kuru öksürük nasıl geçer Kuru öksürük için ne yapmam lazım. bir kaç aydır sürekli bir öksürük ama kuru öksürük bu. Öldüm bittim arkadaşlar, bu konuda bana ne önerirsiniz, artık böğrüm acıyor ya :S
  2. Saçkıran Nasıl Tedavi Edilir ?

Saçkıran Nasıl Tedavi Edilir ?

Saçkıran Nasıl Geçirilir Saçkıran Nasıl Tedavi Edilir İnsanın canını hayli sıkan ve zaten oluşma sebebi de stres kaynaklı olan saçkıran hastalığı ve tedavisi hakkında siz meleklerimizi bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Saçkıran kişinin kendi bağışıklık sisteminden kaynaklanan, nadir bir saç hastalığıdır. Bu hastalık toplumun %1′inde belli boyutlarda görülmektedir. Saçkıran, saç...
  3. ellerim çatladı nasıl geçer

ellerim çatladı nasıl geçer

Mrb kzlar bi sorm war elimn ustu hep çatladı yara oldu nasl gecer krem kullanyrm ama bi faydası yok
  4. Yenidoğan sarılığı nasıl geçer?

Yenidoğan sarılığı nasıl geçer?

yenidoğan sarılığı nedir,yeni doğan bebeklerde sarılık neden olur,yenidoğan bebeklerde sarılık nedenleri,yenidoğan bebeklerde sarılık tedavisi hakkında bilgiler Zamanında ve sağlıklı doğan bebeklerin yaklaşık %60’ı, erken doğan bebeklerin %80’i yaşamının ilk günlerinde sararabilir. Yüz bölgesinden başlayan sarılık daha sonra karın, kol ve bacaklarda belirginleşmeye başlayabilir....
  5. Ağız mantarı nasıl geçer ?

Ağız mantarı nasıl geçer ?

ağız mantarı nedir,ağızmantarı belirtileri,ağız mantarı nedenleri,ağız mantarı tedavisi,ağız mantarı hakkında bilgiler Diğer adıyla kandidiyazis genelde ağız ve boğaz bölgesinde görülür. Halk arasındaki adı ‘’pamukçuk’’ dur. Pamukçuk en çok bebeklerde görünen bir ağız içi mantar enfeksiyonudur. Ağız ve boğaz’da daha sık görülür ancak genital bölge ve nemli deri kıvrımlarını da çok...

Sayfayı Paylaş