gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Saçkıran Nasıl Geçer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Saçkıran Nasıl Geçer lütfgen yardım edin saçlarımı kaybediyorum kel kalmaktan korkuyorum:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saçkıran Nasıl Geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçkıran Nasıl Tedavi Edilir ?

Saçkıran Nasıl Tedavi Edilir ?

Saçkıran Nasıl Geçirilir Saçkıran Nasıl Tedavi Edilir İnsanın canını hayli sıkan ve zaten oluşma sebebi de stres kaynaklı olan saçkıran hastalığı ve tedavisi hakkında siz meleklerimizi bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Saçkıran kişinin kendi bağışıklık sisteminden kaynaklanan, nadir bir saç hastalığıdır. Bu hastalık toplumun %1′inde belli boyutlarda görülmektedir. Saçkıran, saç...
  2. Bacaklardaki batıklar nasıl geçer?

Bacaklardaki batıklar nasıl geçer?

bacaklardaki batıklar nasıl temizlenir,bacaklardaki batıklara ne iyi gelir,bacaklarda kıl dönmesi neden olur,bacaklardaki kıl dönmesi nasıl geçer,bacaklardaki batıkların tedavisi hakkında bilgiler Birçok kadın her gün yada birkaç günde bir bacaklarındaki tüy yada kılları alırlar. Kılların alınması bacakların güzel görünmesi ve pürüzsüz bacakların sağlanması açısından olmazsa...
  3. Bebeğimin hıçkırığı nasıl geçer?

Bebeğimin hıçkırığı nasıl geçer?

bebeklerde hıçkırık nedenleri,bebeklerde hıçkırık nasıl geçer,bebeklerde hıçkırığa ne iyi gelir,bebeklerde hıçkırık hakkında bilgiler Çoğu çocuklar ilk aylarda hemen her emzirmeden sonra veya emzirme sırasında hıçkırmaya başlarlar. Hıçkırık, diyafram denen ve göğüsle karnı ayıran kasın hareketleriyle meydana gelir. Bu, çocuğa zarar vermediği gibi, hiç bir tedavi de istemez. Uzun...
  4. Siğiller nasıl geçer?

Siğiller nasıl geçer?

Arkadaşlar siğillerimi geçirmeyi başardım çok mutluyum bunu sizinle paylaşmak istedim..Ancak ne olursa olsun kanatmayın kanatmadan yapın mutlaka geçiyor. Siğil Nedir? Siğil derinin üst tabakasına veya mukozaya yerleşen HPV olarak bilinen bir virüse ait enfeksiyondur. Siğili tamemen yok etmek için gerekli ekipmanlar Duoderm adlı solüsyon ve törpüdür.Ve siğili yumuşatmak için sıcak su.Benim sol...
  5. tırnak mantarı nasıl geçer

tırnak mantarı nasıl geçer

doktora gittim ilaç verdiler geçmiyor tırnak mantarı için öneri varmı

Sayfayı Paylaş