gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

şaçlara bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!!!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: şaçlara bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!!!!!

ayy ne kadar uzunnnn..çok sabır ister bununla uğraşmak..bakımı felan..amanın bitlenmesin bunlar:D

3. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

rapunzel rapunzelllll uzat o altın saclarını hehhehehehe cok hoslar ya benda uzatsam mı acaba:D:D:D:D:D:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

bence iğrenç herşeyin kıvamı iyidir fazlası işte böyle iğrenç bir görüntüye sahip oluyor:D:D ıııyy birde yere sürülüyor :D:D

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ya nasıl bakıyorlar acaba bunları taramaları bir saati alır bitlenmiyorlarmı ya :dp47: emeğine sağlık canım

6. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

uzun harıkada bakımını nasıl yapıyor?ben belıme yakıngelen sac zor bakıom ona nasıl bakıcam...emegıne saglık

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

benimde belimde bukadarıda fazla yaniiiiiiiiiiii

8. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cok güzel paylasim öncelikle tsk ederim,bildigim kadariyla bu sac sahipleri saclari yipranmasin v.s seyler icin herzaman topluyolar saclarini yada öruyolar,ama bence cok gereksiz ve cirkin duruyo..Ama cok amacli kullanilabilinir mesela; kis icin ii yorgan battaniye diye kullanirlar ,bir ucu agaca baglanip camasir asilabilinir haa birde asagiya sarkitilip sepet niyetine bakkal alisverisi yapilir:dp47:

9. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bnce çok gereksiz insana yük bi de en uzunu bel kısmı ordan fazlası da kötü duruyor

10. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ığğğğğğğ ay sabır ister onlarrrr

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

onlar ne oyle ya ığrenç duruyorlar.

şaçlara bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakarmısınız?

bakarmısınız?

Türkiye Genelinde MEB Halk Eğitim Merkezlerinde verilen bir sanat dalından derlenmiş eserleri sunuyorum. Tamamen Pamuk ve Kitre adı verilen bir yapışkan ile her biri haftalar süren uğraşlar sonucu el emeği ve göz nuruyla yapılmış olup oldukça değerli eserlerdir. Kitre Bebeklerden Örnekler (Folklorik Bebekler): Ağanın Kızı ile Rençber Mehmet (Türkiye 1.si olmuş Eser) Ormandan Dönüş Yufka...
  2. Bülent Ortaçgil - Şaçların

Bülent Ortaçgil - Şaçların

saçların bir balık ağı gibi yakaladı bedenimi av ve avcı bu kadar yakın olmasaydı yaşamazdık birbirimizi saçların bir gözyaşı gibi ıslatıyor tenimi eğer ben bu kadar susamış olmasaydım belkide içmezdim seni bir kökün var ki hiç bitmiyor saatlerce üstümden uçup gitmiyor günler sonra beni terketmiyor saçların bir sarmaşık gibi düğümlüyor ellerimi eğer ben böyle akıllı, deli...
  3. bakarmısınız ?

bakarmısınız ?

ben neden rep veremiyorum...yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden çok teşekkürler...
  4. bi bakarmısınız?

bi bakarmısınız?

arkadaslar merhaba gebelık ııcn gene kırlerınıze ıhtıyacım olmustu maalesef gebelıgım 9.haftada sonlandı 3 ay aradan sonra tekrar hamıle kladım oda malesef 16. haftada sonlandı ıkıse kendılıgınden olumlerdı :(cok zor gunler yasadım ama aynı ev cınde yasadım kp ve kv de gercek yuzlerını daha net gördüm bız esımle onlara bakıyoruz benım bebegıme sakat denıldı karnımdayken bn yavrumdan...
  5. bakarmısınız

bakarmısınız

Slm eşimin adeti gecikti demin kustu karnı ağrıyor test yaptık silik çızgi çıktını söylüyor bu ne anlama geliyor hamilemi acaba ?

Sayfayı Paylaş