gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlara kafes örgü nasıl yapılıyor ya

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kafes örgü saç modellerine bayılıyorum bende yaptırmak istiyorum ama evde nasıl yapılacağını bilmiyorum. Bunu anlatan bir video var mı teşekkür ediyorum [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Evde yapmak belki biraz zor gelebilir ama sizin için araştırdık ve aşağıdaki videoya ulaştık umarım yardımımız dokunur size...

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

saçlara kafes örgü nasıl yapılıyor ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fiyonk saç modeli nasıl yapılıyor

fiyonk saç modeli nasıl yapılıyor

kızlar fiyong saç modeli yapmak istiyorum nasıl yapılıyor bilen var mı
  2. saçlara örgüden taç nasıl yapılır

saçlara örgüden taç nasıl yapılır

saçlarıma örgüden taç yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim görseliniz yada videon u zvar mı ?
  3. Ev Yapımı İskender nasıl yapılıyor ya

Ev Yapımı İskender nasıl yapılıyor ya

Kızlar oruç aylarında misafirlerime ve aileme yapabileceğim farklı lezzetler istiyorum ve işe de Ev Yapımı İskender kebap ile başlamak istedim. Acaba Ev Yapımı İskender nasıl yapılıyor bilen varsa bana Ev Yapımı İskender tarifini verebilir mi
  4. kızımın saçlarına kafes örgü yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

kızımın saçlarına kafes örgü yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

Kafes örgü nasıl yapılır, kızımın saçlarını yapacağım ama şöyle iyi bir anlatım gerekiyor, video da olur..
  5. Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

kuş kafesi temizliği nasıl yapılır, kuş kafesinin temizliği nasıl yapılmalı, kafes temizliği Birçok kişinin evinde bulunan kuşların içinde bulunduğu kafesin temizliği hakkın da bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gereken bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle yapacağınız temizliği günlük ve haftalık olmak üzere iki şekilde yapın. Günlük temizlik: Tercihen sabah...

Sayfayı Paylaş