gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Saçlara zeytinyağı desteği

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

saçlara zeytinyağı Tırnağınıza, cildinize, ayaklarınıza uygulayacağınız bazı zeytinyağı kürleri bakın nasıl işe yarıyor...

Vücut bakımınızın neredeyse tamamını zeytinyağı ile yapabilirsiniz. Tırnaklarınızın kırılmaması için limonla zeytinyağını karıştırın ve akşamları yatmadan önce tırnaklarınızı bu karışımla ovun.

Ayaklarınız çok yorulduysa bir kaptaki ılık suya damlatacağınız zeytinyağı ve limon işinize yarayacaktır. Ayağınızı suyun içinde birkaç dakika bekletin.

Saçlarınızın kuru ve yıpranmış olduğundan şikayetçiyseniz badem ve kabak çekirdeği yağı ile zeytinyağını karıştırın.

Saçlara banyodan sonra masaj yapın, nemli bir havlu ile sarıp bekleyin ve durulayın.

kanald/kadın

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Saçlara zeytinyağı desteği
    emegine saglik tsklerrrrrrrrr

Saçlara zeytinyağı desteği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeytinyağı

zeytinyağı

İlme, berekete, hidayete, batın" nura, helal rızka, göz ve kalp nuruna, Bununla yağlanmak şifaya, Temiz zeytinyağının kötü kokması sözü bozmaya; Zeytinyağı satan kimseyi görmek meliklere yakın olmaya, ilim sahiplerine hizmet etmeye; hidayet ve ilme delallet eder.Berrak, temiz şişede zeytinyağı bolluk ve berekettir.Rüyada görülen zeytin yagi, helal rizktir. Rüyasinda zeytin yagi içtigini...
  2. zeytinyağıyla güzelleşin

zeytinyağıyla güzelleşin

Zeytinyağının faydalarına her gün yenileri eklenmeye devam ediyor. Doğanın bu harika besinini güzelliğinizin devamı için de kullanabilirsiniz. İşte zeytinyağının güzelliğinize katkılarından bazıları: - Tırnaklarınızın kırılmaması için limonla zeytinyağını karıştırın ve akşamları yatmadan önce tırnaklarınızı bu karışımla ovun. - Ayaklarınız çok yorulduysa bir kaptaki ılık suya damlatacağınız...
  3. Zeytinyağle Bezelye

Zeytinyağle Bezelye

zeytinyağlı bezelye, nasıl yapılır, nasıl pişirilir, malzemeleri nelerdir, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ben küçükken ağzıma bezelye koymazdım nedense.Tabi şimdi nedense diyorum,o zaman hiç sevmezdim.Ne zaman ki okulun yemekhanesinde bezelye yemeye başşladım,yiyiş o yiyiş,artık çok seviyorum ve sevmeyenlere de tavsiye ediyorum.. Malzemeler, 1...
  4. Saçlarınızın Bakımı İçin Zeytinyağı Kullanın

Saçlarınızın Bakımı İçin Zeytinyağı Kullanın

saç bakımı saçlara zeytinyağı El bakımı, tırnak bakımı ya da ayaklarınız için zeytinyağının faydaları olduğunu hepiniz biliyorsunuz melekler :) Aslına bakarsanız saçlarınız da dahil olmak üzere tüm vücudunuzu zeytinyağı ile bakım altına alabilirsiniz. Nasıl mı ? Tırnaklarınızın kırılmaması için limonla zeytinyağını karıştırın ve akşamları yatmadan önce tırnaklarınızı bu karışımla ovun....
  5. Saçlarda Zeytinyağı ve Sarımsak Mucizesi!

Saçlarda Zeytinyağı ve Sarımsak Mucizesi!

saç maskesi saç için zeytinyağı sarımsak saçlara zeytinyağlı maske Sevgili melekler, özellikle son yıllarda saçlara zeytinyağı ve sarımsak sürmek hayli popüler. Ancak bu popülerliğin haklı gerekçeleri var. Gerçekten de sarımsağın sülfür, vitamin ve selenyum içeriği, zeytinyağının yumuşatıcı etkisiyle birleşerek başta yıpranmış ve dökülen saçlar olmak üzere saç bakımında etkili bir doğal...

Sayfayı Paylaş