gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

saçlarda artık yag yok buyrun bakın....

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

Günümüzde insanların çoğu saçlarım neden yağlanıyor sorusunu soruyorlar kendi kendine. Bu çok sık rastlanan bir olaydır ve insanların çoğu saç yağlanmasından şikayet ediyor işte size cözümü....

bir tutam biberiye
    bir tutam kekiği 250 gram kaynar suda çay gibi demLeyip Süzün Saç DipLerinize Sürün.
    1 Çay bardağı suyLa PişiriLmiş Karabuğday
    RendeLenmiş Yarım portakaL Kabuğu
    3 yemek kaşığı zeytinyağını karıştırıp saç dipLerinize fırçayLa sürün. NayLona sarıp 30 dk. bekLetin sonra SaçLarınızı yıkayın.

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol canım

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık tatlım ama benim böyle işlere vaktim yok...

duş alır çıkarım :)

saçlarda artık yag yok buyrun bakın.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annem Yok Artık..........

Annem Yok Artık..........

annem yok artık annemi sevmiyorum babam yok artık annem artik şiiri Annem yok artık. Beni düşünen kalbi yok. Bitti. Umutsuz olmak istemiyorum. Umutsuzluğun bir çıkar yol olmadığını biliyorum. Annem yok artık, yeryüzü çok gördü onu, kalabalığın arasında kuş gibi çırpınan varlığını çok gördü. dalgın yüreğini çok gördü, bizim için çarpan, kaygılarla dolu yüreğini. Annem yok artık. Bu kesin....
  2. Saçınızı yıkayacak vaktiniz yok ise buyrun

Saçınızı yıkayacak vaktiniz yok ise buyrun

Her gün mutlaka saçlarını yıkayan ki hatta bu gibi durumlarda büyüklerimizin kullandığı bir söz vardır ''Ezan şaşar,ben şaşmam'' yıkarım:Dİsterse gece yarısına kadar çalışmış olayım uyku saatim iki saat olsun hiç önemi yok mutlaka yıkarım.Oysaki saçı her gün yıkamak da iyi değildir çünkü saçalrın kendi yağında beslenmeyede ihtiyacı var ama ben alışkanlık haline getirdiğim için saçlarımı bir...
  3. Yok artık!!!

Yok artık!!!

Yok artık dedirtecek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Garip olayın yer aldığı yer japonya da bir hapishane ve içeri giren mahkumların bile dışarı çıkmak istemiyecek türden bir hapishane sebebine gelince sizde şimdi resimlere baktığınızda hak verecek aynı benim gibi yok artık!!! diyeceksiniz:)
  4. Buyrun buyrun bakın utanmayın =)

Buyrun buyrun bakın utanmayın =)

içinde sen olan herşeyi ÖZLEDİM.... özledim kaşını gözünü hele gülüşünü öyle ÖZLEDİM ki.... :dilektut::dilektut: sevmek suçsa suçum idam olsun suçum idamsa sevdigim celladım olsun sevdigim celladımsa adı HERŞEYİM olsun....

Sayfayı Paylaş