gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Saçlardaki bit bi türlü çıkmıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar kızımın saçında bit var ama bir türlü gitmiyor ve sirkeleri yapışmış tarakla çıkmıyor elimle şiddetli şekilde kıstırarak zorla çıkartmaya çalışıyorum
    bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Saçlardaki bit bi türlü çıkmıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç bitinin tarihçesi

saç bitinin tarihçesi

Yüzyıllardır belirgin bir şekilde insanlarda sorun teşkil eden ve asalak canlılar olarak bilinen bitler, trajikomik bir tarihe sahip. Dünyanın her köşesinde yaygın olan bitlerin, milyonlarca yıldır varolduğu biliniyor. Bitlerin geçmişinin insanlık tarihi kadar eskiye dayandığı tahmin edilirken, insanlarda yaşayan bitlerin bugüne kalan en eski örneklerinin 4 bin yıllık mumyalarda olduğu...
  2. Saçtan Bit Nasıl Temizlenir?

Saçtan Bit Nasıl Temizlenir?

bit nasıl temizlenir saç biti nasıl temizlenir bit nasil bitler saçtaki Arkadaşlar yeni bir eğitim öğretim yılı açılmışken sizlere çok önemli bir sorundan bahsetmek istiyorum.Özellikle okul döneminde sıkça karşılaşılan sorunlardan biri olan saçlarda bitlenme sorunu ile ilgili ne kadar bilginiz var bilemiyorum ama eğer hiç bilmeyenleriniz varsa aranızda yada bilgileriniz yetersizse lütfen...
  3. Saçlarda Sirke ve Bitlerden Kurtulma Yolları...

Saçlarda Sirke ve Bitlerden Kurtulma Yolları...

bitlerden kurtulma yolları sirkeden kurtulma yolları bitten sirkelerden saçlarda sirke, bit, kurtulma yolları, korunma yolları, nasıl temizlenir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Özellikle çocuklarımızın okul ilköğretim dönemlerinde mutlaka bir bit salgınıyla karşı karşıya kalırız.Bu durumda ne yapmak konusunda bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.....
  4. Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum.

Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum.

Kızlar bana gaz çıkartma yöntemlerinden bahseder misiniz. Sizler bebeğinizin gazını nasıl çıkartıyorksunuz. Ben bir türlü çıkartmayı başaramıyorum. İlk çocuğum olduğu iin biraz tecrübesizlik var açıkçası lütfen yardımınıza ihtiyacım var.
  5. 9 yıllık bi ilişkim bitti

9 yıllık bi ilişkim bitti

meraba 9 yıllık bi ilişkim vardı bu yaza nişan düşünüüyorduk,herşeyi ona göre ayarlıyoduk para biriktiriyodu o bende ceyiz hazırlıyodum 3 gün önce akşam telefonda konuşurken babasının annesiyle konusmasını anllattı.bunlar yeni ev aldılar babası yurtdısında calışıyor ve babası annesine 2 yıl boyunca nişanlancam diye gelmesinler bana evin borcunu bitiricem daha sonra oğluma araba alıcam demiş...

Sayfayı Paylaş