Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

smi(11) benm saçlarım omuzlarımda bu karışımın ii geleceğine inandığım için malzemeleri aldım ve kullanmaya başlayacağım eğer faydasını görürsem tekrar yazcam

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar benim saçlarım döküldüğü için bioxcin kullanıyordum ben.. Bu formulü bugün uygulamaya başlasam ve daha sonra saçımı bioxcin şampuanla durulasam bana herhangi bir zararı olur mu acaba ? Şimdiden teşekkür ederim... :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar kaç haftadır uyguluyorum 2 ayı geçti. ve saçm normal seyrinde uzuyor bildiğiniz 1 santim falan anca uzamıştır omzumdaydı hala omzumda belime indiği falan yok yani sadece saçımı döktü bunlar. kızlar çok rica ederim boşuna saçınızı dökmeyin derim tabi denemek istiyorsanızda tercih sizin.

4. leyla efe

leyla efe Forum Okuru

bende kullanıyorum 1 ay olmadı ama saclarım 2 3 santım uzadı ve cok cabuk sekil alıyor cokta güzel duruyor 2 ay sonra dugnum var inşallah dugunume kadar belimde olur saclarım .. :)

5. sena-147

sena-147 Banned

aynen benim saçlarımda uzun ve hiçte gerek yok :)

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya gercekten ise yarıyor mu yarıyorsa yapıcam ve 3 ay değil de 1 ay yeter mi 10cm falan uzatır mı??

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben deniyorum 2. haftam şimdi tekrar yapacağım ama şöyle küçük bir sıkıntı var bir haftadır her gün duş alıyorum ama o iğrenç kokudan kurtulamadım .s

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bnce denemeye deger :)

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum peki sinemaki süzdükten sonra suyuna mı yoksa ota mı katıyoruz bu malzemeleri

10. Kadın Olmak Zor

Kadın Olmak Zor Yeni Üye

Daha dün yaptım. 3 ay sonra yazarım :) Ne kaybederiz ki biri vitamin biri doğal ot yani. Hem badem yağı öyle abartılacak kadar kokmuyo yıkayınca geçiyo.

11. Kadın Olmak Zor

Kadın Olmak Zor Yeni Üye

Sinemakiyi süzüyosun. Ilıklaştığı zaman içine öteki malzemeleri atıyomuşsun.

12. kıvırcık beliz

kıvırcık beliz Forum Okuru

selam arkadaşlar benim saçlarım kıvırcık ve çok yavaş uzuyor,uzasa da gözle fark edilmiyor.son 4 ay içinde bir kez orialle açtırıp 2 kez boyattım ve saçlarımı mahvettim.özellikle uçları güçsüz,incecik bi halde.sertleşti de :( nette incelediğim kadarıyla en etkili formül bu.bugün aktara danıştım,çok işe yaradığını söyledi.onun da 5 yaşında bi kızı varmış ve saçları hiç uzamamış,bu formülü denemiş çok memnun kalmışlar.sinemaki otuyla tatlı badem yağını aktardan,bemiks ampülü eczaneden aldım,bu akşam deneyeceğim.3 ay sonra saçımın son durumunu paylaşmak üzere şimdilik hoşçakalın..

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar bu formül süper yalnız öyle 3 ayda omuzdan bele diye birşey yok malesef ama hatrı sayılır miktarda uzatıyor. Bunun yanı sıra şampuanınıza bir ikişer damla badem yağı, hint yağı, 6-7damla zeytinyağı, yarım çay kaşığı kadar bal, bir kapsül evigen bi kapsül de bemiks ya da bepanten kırın. İsterseniz ayrı ayrı tek de yapabilirsiniz şampuanınıza ama ben birarada kullanıyorum ve sonuç harika. Benim saçlarım belime yakın ve ben çok şekil verdiğim ve boyadığım için zaten ince telli olan saçlarım kırılgandır, bu şekilde bir şampuan karışımıyla kırılmayı azalttım. Ben saçımı sık kestiririm ama doğal bakımla hep uzundur. hepinize tavsiye ederim melekler :)

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya bende deniyorum umarım uzar ama çok sulu oldu bu kür sorun bende değil dimi :S

15. burcuium

burcuium Forum Okuru

slm kızlar size denediğim çok memnun kaldığım bir formül söyleyeyim.akışık marka sarımsak şampuanı.350ml istediğin kadar yıka ister hergün ister iki günde bir şampuan bitene kadar başka hiç birşey kullanmayın ne saç kremi ne başka birşey.yaklaşık 5cm uzuyor.tesadüfen girdiğim kuaför yüzünden uzunca olan saçlarımı kısalttı ben de uzatmak için neler neler denedim barcelino diye bir yağ var onu kullandım olmadı şampuanıma tatlı bademle çam terebenti döktüm o da olmadı badem yağım bitmişti gittiğim aktarcı kadın şiddetle önerdi kullandım tekrar aldım tekrar alıcam ayrıca sarımsak kokmuyor muhteşem bi kokusu var.belki denersiniz.:)

Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül konusuna benzer içeriklerimiz
  1. saçları uzatan formül

saç uzatıcı formüller saç uzatma formülleri uzatma formülü uzatan formüller sağlıklı 10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz, 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz, su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor.. bu da diğer formul: Gerekli Malzemeler: 1. 5-10...
  2. Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül, çabuk saç uzatmanın yolları nelerdir kızlar. Kızlar saçlarım çarçabuk uzasın istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum bir formul varmış Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül nasıl bir formül o?
  3. 3 Ayda Saçları Omuzdan Bele Nasıl Uzatılır

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Nasıl Uzatılır Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül Nedir Saçlarınızı kestirdiniz ve şimdide uzasın mı istiyor sunuz? Üzülmeyin, bunun için çok fazla beklemenizie gerek yok, sadece 3 ay bekliyeceksiniz ve saçlarınız omuzlarınızdan, belinize kadar uzayacak Melek'ler:) Nasıl mı; tabi ki 3 ayda saçları bele kadar uzatan formül önerimizle :) Gerekli...
  4. İşte Meleklerimize Özel Saçları Uzatan Mucize Formül...

Saç Nasıl Çabuk Uzar Saçları Uzatan Mucize Formül Saçlarınızı açtırmak istediniz ama yandılar, siz de kestirmek zorunda kaldınız. Peki size, haftada 2cm saç uzatan bir formülümüz var desek?İşte o mucizevi formülü sizlerle paylaşmak istiyorum.... Öncelikle manavdan fazla iri olmayan, orta boy bir turp alın. Turpu rendeleyin ve 4 bardak suyla birlikte 20 dakika kadar kaynatın. Ardından...
  5. Saçları Ayda 4 Santim Uzatan sinemaki Kürü Tarifi

hızlı saç uzatma saçları uzatan maske saç uzatma maskesi Saçlarınızı doğal ve en hızlı bir şekil de uzamasını istiyorsanız sizlere saçları yaklaşık ayda 4 cm uzatan ve formülü tamamen bitkisel olan sinemaki kürü tarifini ve kullanımı paylaşıyoruz. -Bir tutam sinamekiyi 1 çay bardağı suda kaynatın. -10 dakika demlendirin. -Süzüp, ılındıktan sonra karışımın içine bir kapak tatlı badem...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. melek baykal saç uzatma