Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* New Member

Teşekkürler

2. ...ASLI...

...ASLI... Kayıtsız Kullanıcılar

aslı

KIZLAR BEN YAKLAŞIK 1 YILDIR BU FORMÜLÜ KULLANIYORUM... BU KARIŞIMI KULLANMADAN ÖNCE SAÇLARIM OMUZLARIMDAYDI, SÜREKLİ KABARIYORDU VE ÇOK FAZLA KIRILIYORDU. DÜZENLİ OLARAK KULLANIRSANIZ 3 AYDAN SONRA KESİN GÖZLE GÖRÜLÜR SONUC ALACAKSINIZ. SAÇLARIM SUANDA COK GÜZEL VE BELİME KADAR UZADI.. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.. ŞİDDETLE :D :D yorum istiyorumm..!!! :D

3. Suna k.

Suna k. New Member

Ben Daha yeni Kullanmaya Başladm 1 Ay Sonra Tekrar Yazarm Size, Bide Kokuyo ama Öyle Abartılan Kadar iğrenç Deil ..

4. Suna k.

Suna k. New Member

Ya Yeni Almana ne Gerek Var Sinemaki Otunu Bir Poşet Satıyolar Bemiks Ampüln İçinde 5 Tane Var Badem yağınıda Büyük Boy Al 1 Ay Falan Yeter Sana Onlar Sonra Yeni Alırsın

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

ben 1 ay kullandı kokusu gerçekten çok kötü ama işe yarıyor tavsiye ederim yalnız 2hafta yapmadım yine denicem düzensiz oldu biraz sorun olurmu?

Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül konusuna benzer içeriklerimiz
  1. saçları uzatan formül

saç uzatıcı formüller saç uzatma formülleri uzatma formülü uzatan formüller sağlıklı [COLOR=red][B]10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz, 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz, su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor.. bu da diğer formul: Gerekli...
  2. Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül, çabuk saç uzatmanın yolları nelerdir kızlar. Kızlar saçlarım çarçabuk uzasın istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum bir formul varmış Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül nasıl bir formül o?
  3. 3 Ayda Saçları Omuzdan Bele Nasıl Uzatılır

[B]Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Nasıl Uzatılır Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül Nedir[/B] Saçlarınızı kestirdiniz ve şimdide uzasın mı istiyor sunuz? Üzülmeyin, bunun için çok fazla beklemenizie gerek yok, sadece 3 ay bekliyeceksiniz ve saçlarınız omuzlarınızdan, belinize kadar uzayacak Melek'ler:) Nasıl mı; tabi ki 3 ayda saçları bele kadar uzatan formül önerimizle :)...
  4. İşte Meleklerimize Özel Saçları Uzatan Mucize Formül...

[B]Saç Nasıl Çabuk Uzar Saçları Uzatan Mucize Formül[/B] Saçlarınızı açtırmak istediniz ama yandılar, siz de kestirmek zorunda kaldınız. Peki size, haftada 2cm [URL="http://www.meleklermekani.com/sac-bakimi/166919-saclari-3-ayda-omuzdan-bele-uzatan-formul.html"]saç uzatan bir formülümüz[/URL] var desek?İşte o mucizevi formülü sizlerle paylaşmak istiyorum.......
  5. Saçları Ayda 4 Santim Uzatan sinemaki Kürü Tarifi

[B]hızlı saç uzatma saçları uzatan maske saç uzatma maskesi[/B] Saçlarınızı doğal ve en hızlı bir şekil de uzamasını istiyorsanız sizlere saçları yaklaşık ayda 4 cm uzatan ve formülü tamamen bitkisel olan sinemaki kürü tarifini ve kullanımı paylaşıyoruz. [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/parlak_saclar-78.jpg[/IMG] -Bir tutam sinamekiyi 1 çay bardağı suda kaynatın. -10 dakika...

Sayfayı Paylaş