Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

ya gercekten ise yarıyor mu yarıyorsa yapıcam ve 3 ay değil de 1 ay yeter mi 10cm falan uzatır mı??

Ben deniyorum 2. haftam şimdi tekrar yapacağım ama şöyle küçük bir sıkıntı var bir haftadır her gün duş alıyorum ama o iğrenç kokudan kurtulamadım .s

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum peki sinemaki süzdükten sonra suyuna mı yoksa ota mı katıyoruz bu malzemeleri

selam arkadaşlar benim saçlarım kıvırcık ve çok yavaş uzuyor,uzasa da gözle fark edilmiyor.son 4 ay içinde bir kez orialle açtırıp 2 kez boyattım ve saçlarımı mahvettim.özellikle uçları güçsüz,incecik bi halde.sertleşti de :( nette incelediğim kadarıyla en etkili formül bu.bugün aktara danıştım,çok işe yaradığını söyledi.onun da 5 yaşında bi kızı varmış ve saçları hiç uzamamış,bu formülü denemiş çok memnun kalmışlar.sinemaki otuyla tatlı badem yağını aktardan,bemiks ampülü eczaneden aldım,bu akşam deneyeceğim.3 ay sonra saçımın son durumunu paylaşmak üzere şimdilik hoşçakalın..

Arkadaşlar bu formül süper yalnız öyle 3 ayda omuzdan bele diye birşey yok malesef ama hatrı sayılır miktarda uzatıyor. Bunun yanı sıra şampuanınıza bir ikişer damla badem yağı, hint yağı, 6-7damla zeytinyağı, yarım çay kaşığı kadar bal, bir kapsül evigen bi kapsül de bemiks ya da bepanten kırın. İsterseniz ayrı ayrı tek de yapabilirsiniz şampuanınıza ama ben birarada kullanıyorum ve sonuç harika. Benim saçlarım belime yakın ve ben çok şekil verdiğim ve boyadığım için zaten ince telli olan saçlarım kırılgandır, bu şekilde bir şampuan karışımıyla kırılmayı azalttım. Ben saçımı sık kestiririm ama doğal bakımla hep uzundur. hepinize tavsiye ederim melekler :)

slm kızlar size denediğim çok memnun kaldığım bir formül söyleyeyim.akışık marka sarımsak şampuanı.350ml istediğin kadar yıka ister hergün ister iki günde bir şampuan bitene kadar başka hiç birşey kullanmayın ne saç kremi ne başka birşey.yaklaşık 5cm uzuyor.tesadüfen girdiğim kuaför yüzünden uzunca olan saçlarımı kısalttı ben de uzatmak için neler neler denedim barcelino diye bir yağ var onu kullandım olmadı şampuanıma tatlı bademle çam terebenti döktüm o da olmadı badem yağım bitmişti gittiğim aktarcı kadın şiddetle önerdi kullandım tekrar aldım tekrar alıcam ayrıca sarımsak kokmuyor muhteşem bi kokusu var.belki denersiniz.:)

Geri