Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

millet sinemaki otu sena otudur butun apteklerden tapa bilersiniz

ben denedim bir defa sadece nasıl olacak bilmiyorum bemiks ampul eczanelerde var ayrıca o kadar kötü kokmuyor asıl kokan sinemaki otu kaynayınca o kadar iğrenç kokuyor ki bu kokuya dayanabilir misiniz bilmiyorum ayrıca sinemaski otunu baharatcılarda bulabilirsiniz fiyatıda uygun btün malzemeler en fazla 10 tlye geliyor ayrıca 5 kullanımlık isteyenler içine bir yemek kaşığı zeytinyağıda katabilir saçlarım uzayacak mı bilmiyorum 3 ay sonra yine yazarım . karışım çok duru oluyor yalnız saçlarımdan akıp gidiyor karışım tek sorun bu .

Sinemaki otunu nereden bulacağım bilmiyorum saçlarım omuzlarımda okul aaçılana kadar uzatmak istiyorum

Ben kullanmaya yeni başladım ancak söyle bı sorum var.. Bu karışımı her haftada bir hazırladığımızda tek kullanımda bitiricekmiyiz? Yoksa 2 haftada bir kullanmayanda yetiyormu mesela?

arkadaşlar ben ikinci defa yapacam daha ama çok kötü kokuyo saçlarm bunun için bi önerisi olan var mı içine kattığınız bi yağ falan kokuyu alması için

sampuan içinde kesinlikkle olmaz emin olabilirsnzz cnki sçta bilee en az yarm saat bekletilmelii vee şöyle düşünn sampunaa katıncaa ee kmyasalla karıscak etkisi azalır...

kızlaar bu sinameki otunu kaynattım bi su bardağı kadar sudaa..size sorum bu sinamekili suyu saçım ıslakken mi (duştan sonra)yoksa kuruyken mi uygulayacam??

Biz 3 kardeş az önce uyguladık eğer işe yararsa köşeyi döndük :D şaka bir yana sonucu gördükçe ileri ki günlerde tekrar yazacagız :)

Geri