Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

ben 8 aydır bu formulu yapıyorum 2 3 ay duzenlı yaptım hıc bı uzatma etkisi yok sımdı aklıma geldıkçe yapıyorum saçlarım çok yanık sarı sevdam yuzunden... bı faydası olur dedım ama nafile saçlarınızın durumu saglıklıysa hiç yapmayın bile.. urasmaya demez.. en fazla parlatır. yumusak olur yumusak olur olmasınada elektrikleniyor bu seferde ıyyy ..sinameki aktarda badem yağı aktarda bemix ampul eczane 4 tl bıde yumurta sarısı koyun cok istiyosanız.

ama bütün bu malzemeleri nasıl elde edilir bilmiyorum:([/
arkadaşlar ben bu formülü gecen kış denedim gerçekten muhteşem bi formül 1 aydan sonra saçlarınızın nasıl uzadığına inanamayacksınız sinameki ve badem yağı aktarda var bemiks ampül eczanede var fakat tatlı badem yağı kullanacaksınız..

Ben üç haftadır uyguluyorum ama saçlarımı çok fazla yağlandırdı o yüzden haftada bir değil 10 günde bir yapmaya karar verdim...Bakalım bu şekilde de faydası olacakmı...

doğru söyleyin lütfen saçlarımıza bişe olmasın işe yarıyosa yapıcam ben yılan yağı sürüyorum 1 ay oldu hiç bir işe yaramıyo ve saçımı kötü yaptı

etkisi bunun yok be bende gittim aktarlara admlar güldü bana sinameki bikere bağırsak çalıştırıcıdır dedi nerden çıkarıyosn bunu yılan yağı hepsine bedel dedi

Geri