gebe
  1. Milena13

Milena13 Forum Okuru

Saçları dökülmeye başlayanlar nasıl uzatıyorlar yardım istiyom

Konu, 'Kadınlar' kısmında Milena13 tarafından paylaşıldı.

Benim saçlarım ocak ayında dökülmeye başladı. Bazı tedaviler sonucu minik saçlar çıkmaya başladı. Amma o kadar azalmış ki saçım. Utanıyorum. Bu yeni çıkan saçları 3-4 aya nasıl bi formülle uzata bilirim? Yardım edin :(

2. Aleyna Kürklü

Aleyna Kürklü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kuzenim şampuanlar kullanmıştı ama saç dökülmesine karşı olanından ;)

3. esila güven

esila güven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hakiki zeytin yağını haftada bir kez dipten sürmeye basla 15 dk masaj yap diplerine ucuna kadar sur naylon geçir üstüne eşarp yada bone tak 7 saat beklet saçlarda cogalmayi farketceksin ve emin ol bana dua etcen bitkiselcilerdeki sampuanlara bosuna para verme servet doksen yine bi ise yaramaz saf zeytin yag kesin uygula

4. esra zeybek

esra zeybek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar, Saçlarınız için Evin Ampul(Eski adı Evigen Ampul) bugün eczanelere verilmeye başlanmış,daha önce üretim bir süreliğine durmuştu, Firma tekrar üretmeye ve satmaya başlamış, mutlaka deneyin, inanılmaz bir şekilde saçlarınız bakımlı şekle giren, saç dökülmesi yaşamayacak hale gelecek ve yenilenecek. Ben çok memnun kaldım. (Hem 5 TL gibi bütçenizi sarsmayacak bir rakama.)

5. blackrose79

blackrose79 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    sarmaşık özlü şampuan ben çok faydasını gördüm

Saçları dökülmeye başlayanlar nasıl uzatıyorlar yardım istiyom konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turp suyu saçı uzatıyor

Turp suyu saçı uzatıyor

turp suyu saç uzatma turp suyu ile saç uzatma suyuyla slm melekler.saçlarım kısa diye üzülüyordum ama turp suyu çok iyi geldi. 1 ayda yaklaşık 5,6 cm uzatıyor.tabi saç yapısına göre değişiyor :dp8:
  2. Saç Dökülmelerini Nasıl Önleyebiliriz?

Saç Dökülmelerini Nasıl Önleyebiliriz?

Sevgili melekler,saç dökülmesinin asıl sebebi uzmanların söylediklerine göre genetiktir.Genelde aile bireylerimizin saçları nasılsa bizim de saçlarımız onlara çeker.Bunun dışına yoğun stres,besin tüketimimiz,kullandığımız ilaçlar ve pek çok neden ötürü ne yazık ki saçlarımız dökülür.Peki varolan saçlarımızı korumak ,elimizden geldiğince dökülmelerini azaltmak için neler yapabiliriz?...
  3. Doğumdan sonra saçlarım dökülmeye başladı yardım

Doğumdan sonra saçlarım dökülmeye başladı yardım

Kızlar doğumdan 2 ay sonrasına kadar saçlarım pırıl pırıldı , harika görünüyordu ama 2 aydan sonra saçlarım tutam tutam elime gelmeye başladı. Ne yapacam ben? Böyle olan varmı içinizde, ne yaptınız dökülmeye karşı ?
  4. Kışın saçlarıma nasıl bakmalıyım yardım !

Kışın saçlarıma nasıl bakmalıyım yardım !

Selamlar. Kışın saçlarım inanılmaz yıpranıyor ve kötü görünüyor. Ne yapsam yazınki gibi parlak ve canlı değiller. Acaba kışın nasıl bir bakım uygularsam bu saçlar adam olur? :/
  5. Gebelikte Saç Dökülmesin Nasıl Önlenir? İşte İpuçları!

Gebelikte Saç Dökülmesin Nasıl Önlenir? İşte İpuçları!

hamilelikte saç dökülmesi, gebelikte saç dökülmesi, hamilelikte saç bakımı Sevgili melekler, gebelik döneminde ve sonrasında en çok karşılaşılan problemlerden biri saç dökülmesidir. Saçların özen gösteren annelerin endişe etmelerine sebep olan bu saç dökülmeleri aslında doğal bir süreçtir. Hormonsal düzensizlikler nedeniyle meydana gelen saç dökülmelerinin sebeplerini ayrıntılı bir şekilde...

Sayfayı Paylaş