gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

saçları topuk döverdi

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

saçları topuk döverdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. topuk çatlakları

topuk çatlakları

ayak topuğu çatlakları ayak topuk çatlakları topuklarındaki çatlaklar çatlak topuk bakımı muhakkak bilenleriniz vardır.. ama ben bilmeyenleri düşünerek sizlerle paylaşmak istedim.. topuğunuzdaki çatlakları azaltmanın hatta gidermenin yolu var. ben kendim yapıyorum gerçekten çok memnunum.. ilk önce ayağınızın dayanabilceği bir sıcaklıkta bir kaba ayaklarınızı koyuyosunuz.. (yaklaşık 1 yarım...
  2. Türk Erkeği Neden ve Nasıl Döver?

Türk Erkeği Neden ve Nasıl Döver?

rüyada doğuramamak rüyada hamile olup doğuramamak doğuramadığını görmek 9 bin kadına soruldu. İşte çarpıcı cevaplar... Şefkat-Der Kadın Hayata Tutunma Evleri’ne 1995 yılından bugüne kadar sığınan 9 bin kadın ve genç kızın maruz kaldığı şiddet olayları araştırılarak, bir rapor haline getirildi. Şefkat-Der, "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetin Ortadan Kaldırılması İçin Uluslararası...
  3. ''Döver de sever de''

''Döver de sever de''

Hacettepe Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmaya göre, kadınların dörtte biri koca dayağını haklı buluyor. Türkiye'deki kadınların dörtte biri, kocaların dayak gerekçelerinden "en az birini" doğru buluyor. Kadınların parayı gereksiz yere harcaması ve çocukların bakımını ihmal etmesi fiziksel şiddet için en çok kabul edilen nedenlerin başında geliyor. Hacettepe...
  4. Topuk süsleme

Topuk süsleme

Kıyafetlerde olduğu gibi topuklarda da bir zımbalama pullama boncuklama modası var .Bence hoş duruyor çok abartılmadığı sürece işte buyrun !:)
  5. Kızını Dövmeyen Dizini Döver Ne Anlama Geliyor?

Kızını Dövmeyen Dizini Döver Ne Anlama Geliyor?

kızını dövmeyen dizini döver ne demek deyimi anlamı manası açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler. Kızını dövmeyen dizini döver deyimi aslında feministleri çıldırtan bir deyim olup kadınların dövülmesi anlamı taşıdığı düşünülerek kadınlarca nefret edilen bir atasözümüzdür melekler :) Aslında söylenişinde ki mübalağa sebebiyle yanlış yorumlanan kızını dövmeyen dizini döver anlamı ne...

Sayfayı Paylaş