gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

saçları uzatan formül

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

saç uzatıcı formüller saç uzatma formülleri uzatma formülü uzatan formüller sağlıklı 10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz, 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz, su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor..
    bu da diğer formul:

Gerekli Malzemeler: 1. 5-10 gr. civarında Entele Otu, 2. Badem Yağı (küçük şişelerde oluyor), 3. Bepanthene (eczanelerde satılır küçük cam tüplerde)

Yapılışı: Saçlarınızı iyice yıkayın. Entele'yi bir cezvede su yarıya inene kadar kaynatın (su= cezvenin 4/3) demi tohumlardan süzdürün. Biraz ılıklaşınca badem yağını ve bepanthene'i kalan suyla iyice karıştırın. Daha sonra karışımı masaj şeklinde saç diplerine kadar uygulayın (iyice). Akabinde kafanıza naylon poşet geçirip üzerine saç kurutma makinesini 10-15 Dk. tutun. Biraz bekledikten sonra naylonu çıkartıp. Saçlarınızı yıkayın. Görün bakalım neler olacak.
    (mesela) 1 cm. uzuyorsa 5 cm. uzar. Ayrıca seyrek bölgeler yeniden canlanır.

2. turkuaz16

turkuaz16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşklerrr ben yeni denedim bekliyorum bakalım uzzzıyacakmı???:)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Uzar canım entele otu uzatıyor

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ya bu karışımı haftada kaç defa kuLLanıcz ? ve bepanthene'nin fiyatı nedir biLen varsa Lütfen yardımcı oLsun ..

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sonuc alanlar yazabilirmi?

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben uyguladım arkadaslar 1 haftdır no sunuç :(

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

entele otu zehirli değil miydi?

saçları uzatan formül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül

Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül

sinameki saç sinameki otu saç bemiks ampul bemiks ampül ampul fiyatı Kızlar bu formül bir kuaförün formülü kendiside kullanıyormuş ve müşterileride uyguluyormuş,çok doğal bir yöntemmiş.:D Uzama başlaması hızla 1 aydan sonra belli oluyormuş.Belki denemek istersiniz ve sizinde işinize yarar diye sizlerle paylaşmak istedim:)Buyrunuz melekler:) Malzemeler: Sinemaki otu,badem yağı,bemiks ampül...
  2. Doğal formüllerle saç uzatan kolay kürler

Doğal formüllerle saç uzatan kolay kürler

kolay sac uzatma formülleri saç uzatan kürler sac uzatma kürleri saç uzatan kür doğal formüller Saçınız sık uzamıyormu?Ama uzun saçı seviyosunuz.Kimyasal ürünleri saçınıza uygulamaktan korkuyormusunuz arkadaşlar? O zaman işte sizler için geliyorrr! Ne geliyor? Tabiki doğal yollarla uygulanan özel saç uzatma formülleri,kürlerr...:) Hızlı saç uzatma kürü - 1 Civanperçemi dövülmüş nar...
  3. Saç Uzatan Muhteşem Formül

Saç Uzatan Muhteşem Formül

hızlı saç uzatan formül saç bakım önerileri saç bakım hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Her ne kadar şimdi poştiş, kaynak gibi kurtarıcılar olsa da eski gür ve uzun saçlarınıza kavuşmak için dünyaları vereceğinizi biliyoruz.Evde Yaptığınız Saç Bakımlarıda saç uzamansına yardımcı olur ama Saç uzatan muhteşem formülle dünyaları size biz veriyoruz melekler :D:D Bu uzun ve gür...
  4. Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül, çabuk saç uzatmanın yolları nelerdir kızlar. Kızlar saçlarım çarçabuk uzasın istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum bir formul varmış Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül nasıl bir formül o?
  5. İsteyene Saç Uzatan Formül

İsteyene Saç Uzatan Formül

saç uzatan formül tarifi saç uzatan kolay yöntemler Biz kadınlar kimi zaman ruhsal bunalıma girer ve görsel yenilikler isteriz. İşte o yenilikler arasında başı çeekn saç kestirme yöntemleri olur ve bir zaman sonra ise kısa olan saçlarımız hemen uzasın isteriz. İşte o saçı hemen uzatmak isteyen hanımlar için, bu yazımızda saç uzatan formül önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:) Uzun...

Sayfayı Paylaş