gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlarım 3 senedir aynı boyda yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

canlarım ters giden bişi var saçlarım uzamıyo yardım edermisiniz ne yapmalıyım bunalıma girdim

2. yardimci olayimm ;)

yardimci olayimm ;) Forum Okuru

Size bu konuda yardimci olur mu bilmiyorum ama ben cok faydasini gordum restorex diye bi sampuan var biz markette bulabiliyruz onu dene derim cok cok faydali ben kullaniyorum ...

saçlarım 3 senedir aynı boyda yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  2. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  3. 1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin

1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin 1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyo adetimde gecikme var bu gün üçüncü günüm adet yaklaşık 10 gündür gögüs uçlarında bi hassasiyet oluştu ve normaldede akıntım vardır ama bu aralar daha fazla hiç rüya görmem ama 4 gündür üstüste rüyalar görüyorum belimde ağrı var allahım kafayı yicem yardımcı olurmusunuz test alıp her ay test yaptırmaktan bıktım korkuyprum test yapmaya :( :18:
  4. saçlarım çok dökülüyor yardım edin :(

saçlarım çok dökülüyor yardım edin :(

Saçlarım sanki tutam tutam elime geliyor. Artık taramaya korkuyorum.Hele de banyoda suyla akıp gidiyor.Ne yapabilirim ? :(

Sayfayı Paylaş