gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar son zamanlarda inanılmaz derecede saçlarım dökülüyor kestirdim ama yinede saç dökülmelerinin önüne geçemedim öyle kalitesiz şampuanda kullanmıyorum ama saçlarım çok seyrekleşti ve bu durum bir bayan olarak iyice canımı sıkmaya başladı. Sizler dökülen saçlar için hangi şampuanları kullanıyorsunuz ve faydaları oluyormu eğer verebilirseniz saç dökülmesine karşı bitkisel bakım önerileride olabilir şimdiden sağolun

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    evet var tabiki ablamın saçı biara acayip dökülmüştü saçlarının diplerine halis zeytinyağını pamukla sürceksin tüm deriye 1 saat beleyip yıkıcaksın. haftada 2 kez yap bunu bi ay zeytinyağı yap sonraki ay tatlı badem yagı faydasını görceksin. tabi bide sitres en büyük düşmanın

saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarınız mı dökülüyor?

Saçlarınız mı dökülüyor?

Türkiye'nin önde gelen markası Dermo Clean, insan sağlığına ve çevreye dost üretim sistemleriyle hazırladığı "Apitherapy"i tüketicilerin kullanımına sunuyor. Doğal, sağlıklı ve fonksiyonel kozmetiğin öncü markası Dermo Clean, saç dökülmelerine karşı kategorisini zenginleştirmeye devam ediyor. Dermo Clean Apitherapy serisi, içinde yer alan mucizevi iki madde olan arı sütü ve polen ile...
  2. saçlarım çok yağlı çözümü olan

saçlarım çok yağlı çözümü olan

şaçlarim çok yagli neyapmam lazim
  3. Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülmesi Saç Dökülmesi Hastalık Belirtisi Olabilir Hemen hemen her kadının karşılaştığı saç dökülmeleri gebelik döneminde hormonal değişime bağlanır. Normal dönemler de ise saç dökülmemiz olunca genellikle mevsim geçişlerinden dolayı olduğunu düşünür ve pek de önemsemeyiz. Ancak Uzmanlar bu konuda uyarıda bulunuyor ve saç dökülmelerimizi takip etmemizin önemine dikkat çekiyorlar....
  4. saçlarınız mı dökülüyor ???

saçlarınız mı dökülüyor ???

Genelde mevsim geçişlerinde saçlarım dökülüyor..birkaç çeşit yağ denedim,çok iyi gelmedi.En son soaphia'nın saç bakım yağını kullandım.saç dökülmem durdu,saçlarım beslendi ve güçlendi,tavsiye ederim.aynı zamanda saçlarım şimdi daha yumuşak. ürünleri www.soaphia.com.tr 'den satın alabilirsiniz.Aynı zamanda şuan %30 indirimde.
  5. siyah noktalara acil çözümü olan var mı

siyah noktalara acil çözümü olan var mı

Çok kısa süre sonra bir doğum gününe katılmak istiyorum ve benim için çok önemli ama şu siyah noktalarım beni deli ediyor. Kısa bir sürede siyah noktalara çözüm bulabilen var mı. Varsa ne olur yazsın :(

Sayfayı Paylaş