gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlarım çok dökülüyor yardım edin :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Saçlarım sanki tutam tutam elime geliyor. Artık taramaya korkuyorum.Hele de banyoda suyla akıp gidiyor.Ne yapabilirim ? :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir çoğumuzun müzdarip olduğu bir dert saç dökülmesi..Saç dökülmesinin başlıca nedenleri neler. Uzmanlar, günde 50-100 adet saç telinin dökülmesini normal sınırlar içerisinde kabul ederken, eğer aşırı miktarda saç kaybı ve saçlarda gözle görülen incelme oluşursa mutlaka bir uzmana görünmelisiniz.
    Saç Dökülmesi nasıl önlenir bitkisel

Yapmanız gerekenler çok basit sağlıklı saçlara kavuşmak için saç dökülmelerini engellemek için şunkları yapabilirsiniz.Bir avuç karanfili 1lt su ile dolu kavonaza koyuyor ve üç gün karanlık ortamda bırakıyoruz. Üç günün sonunda hazırlanan bu karışımdaki siyah suyu bir kaba alıyoruz. Bu siyah suyu haftada bir kere saç diplerine sürüp, tarıyabilirsiniz. Yada banyo sonrası durulama suyuna uygulayabilirsiniz. Saçınıza en kısa sürede etki edecektir Etkisini sizde hemen farkedeceksiniz..

saçlarım çok dökülüyor yardım edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğimin saçı çok dökülüyor

bebeğimin saçı çok dökülüyor

merhaba 2 aylık bebegın sacı cok dokulurmu ve kakasında sureklı sac cıkıyormu galıba hepsını yutuyor
  2. Saçlarım çok dökülüyor:(

Saçlarım çok dökülüyor:(

Selam; benim saçlarım çok dökülüyor kaç şampuan değiştirdim bir şeye yaramadı:( Doktora gittim Allaha şükür kanımda temiz hiç bir sorun yok.Nasıl durdurucam bu dökülmeyi?
  3. saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

merhaba hanımlar son zamanlarda inanılmaz derecede saçlarım dökülüyor kestirdim ama yinede saç dökülmelerinin önüne geçemedim öyle kalitesiz şampuanda kullanmıyorum ama saçlarım çok seyrekleşti ve bu durum bir bayan olarak iyice canımı sıkmaya başladı. Sizler dökülen saçlar için hangi şampuanları kullanıyorsunuz ve faydaları oluyormu eğer verebilirseniz saç dökülmesine karşı bitkisel bakım...
  4. Saçlarım dökülüyor kızlarr  yardım

Saçlarım dökülüyor kızlarr yardım

Daha 19 yaşındayım son günlerde saçım felaket dökülüyo kızlar ne yapmalıyım ççok azaldı saçım çok üzülüyorum :((
  5. lütfen yardım edin.... çok önemli...

lütfen yardım edin.... çok önemli...

[MEDIA] bu linkte rana özmutlu çıkarken çalan epic şarkı nedir acaba ?? çok öenli lütfen yardımcı olun???????????????????????????????????

Sayfayı Paylaş