gebe
  1. Zeynep Hüma

Zeynep Hüma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Saçlarım çok dökülüyor:(

Konu, 'Çöplük' kısmında Zeynep Hüma tarafından paylaşıldı.

Selam;

benim saçlarım çok dökülüyor kaç şampuan değiştirdim bir şeye yaramadı:( Doktora gittim Allaha şükür kanımda temiz hiç bir sorun yok.Nasıl durdurucam bu dökülmeyi?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Umarım genel saç dökülmesidir. Demir testi yaptırmanızı öneriyorum, saç dökülmelerinin başlıca nedenlerinden biri de demir eksikliğidir. Ayrıca size Dove kullanmanızı öneriyorum. Stres kaynaklı da olabilir, bu dökülmeler devam ederse, başka doktora gitmenizi öneriyorum.
    Geçmiş olsun:)

Saçlarım çok dökülüyor:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarınız dökülüyorsa...

Saçlarınız dökülüyorsa...

Saçlarınız dökülüyorsa..." Beslenmenizden mevsim değişikliklerine pek çok faktör saçlarınızı etkileyebilir ve dökülmelerine sebep olabilir. Bir uzmana danışmak en iyisidir ama kendiniz de evde saçlarınızı besleyecek uygulamalar yapabilirsiniz. Saç dökülmesi, kadınlarda da sıkça rastlanan bir rahatsızlık. Bu, stres, vitamin eksikliği gibi nedenlerden kaynaklanabileceği gibi, mevsimsel...
  2. bebeğimin saçı çok dökülüyor

bebeğimin saçı çok dökülüyor

merhaba 2 aylık bebegın sacı cok dokulurmu ve kakasında sureklı sac cıkıyormu galıba hepsını yutuyor
  3. saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

merhaba hanımlar son zamanlarda inanılmaz derecede saçlarım dökülüyor kestirdim ama yinede saç dökülmelerinin önüne geçemedim öyle kalitesiz şampuanda kullanmıyorum ama saçlarım çok seyrekleşti ve bu durum bir bayan olarak iyice canımı sıkmaya başladı. Sizler dökülen saçlar için hangi şampuanları kullanıyorsunuz ve faydaları oluyormu eğer verebilirseniz saç dökülmesine karşı bitkisel bakım...
  4. saçlarım çok dökülüyor yardım edin :(

saçlarım çok dökülüyor yardım edin :(

Saçlarım sanki tutam tutam elime geliyor. Artık taramaya korkuyorum.Hele de banyoda suyla akıp gidiyor.Ne yapabilirim ? :(
  5. Saçlarım çok dökülüyor ne yapabilirim?

Saçlarım çok dökülüyor ne yapabilirim?

Saç dökülmesi büyük oranda kalıtımsal nedenlere bağlı olsa da bazı basit bakım yöntemleri ile kaybettiğiniz saç miktarını azaltabilir saç dökülmesini geciktirebilirsiniz. Bu yazıda saç dökülmesini engellemek için bazı tavsiyeler bulabilirsiniz. Saçlarınızı taradıktan sonra veya duştayken etrafta olması gerekenden daha fazla saç teli görüyorsanız saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıyasınız...

Sayfayı Paylaş