gebe
  1. bayram çoban

bayram çoban Forum Okuru

saçlarım çok yağlı çözümü olan

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bayram çoban tarafından paylaşıldı.

şaçlarim çok yagli neyapmam lazim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Değerli Misafirimiz.
    Öncelikle merhaba, bende sizin gibi yağlı saçlardan inanılmaz dertliyim. Kesinlikle o piyasadaki yağlı saçlar için felanca ilaç felanca şampuan dediklerine bakmayın. Emin olun bi işe yaramıyorlar. Yağlı saçları sık aralıklarla yıkamak gerekiyor diye düşünüyorum.

Varsa ilacını bulan banada söylesin lütfen.

Saygılar.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benim saçımda bugün yıkadım diyelim öbür gün akşama yağlanmaya baslıyor diğer güne yağlanmış oluyorr :D 3.günde zaten durum berbat :D
    ama yağlı saçlar daha sağlıklıymış bayanlar için saçlar daha cok uzuyormus.ben ilk gün normal kullanıyorum sacımı yağlandığı zaman düzleştiriyorum öbür güne köpükle kıvırcık yapıyorum o saçı yağlı göstermiyoo :)) sonrada yıkıyorum 3 gün arayla sizde ara ara yıkamayı deneyin

saçlarım çok yağlı çözümü olan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağlı saçlara bitkisel çözüm

Yağlı saçlara bitkisel çözüm

yağlı saçlara çözüm yağlı saçlar için, çözüm, bakım, maske, ne yapılmalı, kesin çözüm ve daha bir çok öneri burada arkadaşlar. Güzelliğinizin çerçevesi olan saçlarınız yağlı ise ne yapmalısınız; buyrun bu yazımızda çözüm önerilerimizi okuyun Melek'ler:) Çabuk yağlanan saçlar için öncelikle yapılması gereken yağlı saçlar için üretilen şampuanlar kullanmak ve saçları ılık suyla yıkamak...
  2. yağlı saçlar

yağlı saçlar

ben 14 yaşındayım saçlarımı hergün yıkamama rağmen saçlarım hala yağlı bu durum beni çok sinirlendiriyor.birde saçlarım hiç uzamıyor bana yardım edin lütfen
  3. saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

merhaba hanımlar son zamanlarda inanılmaz derecede saçlarım dökülüyor kestirdim ama yinede saç dökülmelerinin önüne geçemedim öyle kalitesiz şampuanda kullanmıyorum ama saçlarım çok seyrekleşti ve bu durum bir bayan olarak iyice canımı sıkmaya başladı. Sizler dökülen saçlar için hangi şampuanları kullanıyorsunuz ve faydaları oluyormu eğer verebilirseniz saç dökülmesine karşı bitkisel bakım...
  4. Saç Deriniz Çok Kaşınıyorsa Çözümü Burada!

Saç Deriniz Çok Kaşınıyorsa Çözümü Burada!

saç derisi kaşıntısı saç derisi kaşıntısına çözüm saç derisi kaşıntısı nedenleri Saç derisi kaşıntısının farklı nedenleri vardır. Olur olmaz yer ve zamanlar da tatlı tatlı kaşınan saç derisi bazen kişiye bu kaşıntılardan dolayı zor anlar yaşatabilir. Eğer sizinde sık sık saç deriniz de kaşıntılar oluyorsa çözüm önerileri ile sizlerleyiz. Saç derisi (kafa derisi) diye tabir ettiğimiz...
  5. Saçlarım çok yağlı ne yapabilirim?

Saçlarım çok yağlı ne yapabilirim?

yağlı saçlar için bakım önerileri,yağlı saçlar için öneriler,yağlı saçlar için kürler,yağlı saçlar için yapılması gerekenler,yağlı saç hakkında bilgiler Şüphesiz kadınların en büyük problemlerinden biri de saçlarının çabuk yağlanmasıdır. Hergün duş almaktan bıktıysanız üzülmeyin! Saç yağlanmalarının da çözümü var. İşte saçların yağlanmasını geciktirecek 5 basit ipucu... -Duş alırken suyun...

Sayfayı Paylaş