gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Saçlarım çok yıprandı nasıl canlandırabilirim?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

saçlarım dolaşıyor saçlarım çok yıprandı saçlarımı nasıl canlandırabilirim yıprandı saçım çok Saçlarınızın son zamanlarda bakımsız ve yıpranmış olduğunu düşünüyorsanız şimdi vereceğim bazı tüyolar ve önerilerle canlı ve bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz yapmanız gerekenlere gelince:
    Yaz aylarında yıpranan, kuruyan saçları canlandırmak için işte size iki öneri;
    Yıpranmış saçlar için muzu badem yağıyla karıştırın ve saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. 15 dk kadar saçınızda bıraktıktan sonra, maden suyuyla durulayın. Ardından şampuanlayıp saç kremi sürün.

Kuru saçları için Balla sütü karıştırıp saç derisine masaj yapın ve 15 Dakika bırakın. Yumuşak bir şampuanla yıkayın. Saçınızın canlandığını göreceksiniz.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Katlarından kestirmek de köklü bir çözüm:D

Saçlarım çok yıprandı nasıl canlandırabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yıpranmış saçı onarmak

yıpranmış saçı onarmak

en iyi saç onarıcı yıpranmış saçınızı onarmanın tek yolu saç kremleridir bunu uzmanlar söylüyor ben bilmiyorum :D:D ama mantıken düşünürsek doğru söylüyorlar:) Saç kremi sanıldığı gibi saçlara zarar vermez, kepek yapmaz! Aksine her yıkamada, şampuan sonrası uygulanan krem, saçı besler ve kalitesini artırır..... Yanlış: 'İkisi bir arada' şampuan kullanıyorum, o nedenle saç kremi kullanmama...
  2. Yıpranmış saçlar için pratik maskeler

Yıpranmış saçlar için pratik maskeler

Deniz havuz güneş derken iyice yıpranan saçlarınıza artık iyi bir bakım yapmanızın zamanı geldi.Yıpranan saçlarınız için sizlere bakım önerilerini sunuyorum Saç dökülmesi hem dış hem de iç etkenlere bağlı olarak gerçekleşir. Bakım maskesini uygularken istediğiniz sonucu almak için her gün mutlaka brokoli, yeşil yapraklı sebzeler, havuç, mango gibi protein açısından zengin besinler tüketin....
  3. Yıpranmış saçlarımıza ne yapmalı?

Yıpranmış saçlarımıza ne yapmalı?

yıpranmış saçlara ne yapmalı yıpranmış saçlar için ne yapmalı Biz kadınların en büyük uğraşıdır aslında saçlar.Canımız sıkılınca soluğu kuaförde alır saçlarımızı boyatarak yada kestirerek rahatlamaya çalışırız.Zaten yüzümüze güzellik katan aslında saçlar değil midir?Peki meleklerim saçlarımıza gereken özeni gösterebiliyor muyuz?Saçlara zarar verebilecek pek çok sebep var ve daha iyi...
  4. Gliss Ultimate Repair Çok Yıpranmış Kuru Saçlar

Gliss Ultimate Repair Çok Yıpranmış Kuru Saçlar

Kızlar şimdiye kadar bi çok şampuanı denedim en iyisi denilen loreal profesyonel seriden tutunda Kerastase' a kadar market şampuanlarının en ucuzundan en pahalısına kadar da. ama son 3 gündür gliss' in yeni çıkardığı seriyi kullanıyorum belki karar vermek için kısa bi süre ama gerçekten sanıyorum ki aradığım şampuan bu saç tipim kalın telli gür inatçı ve sert bunun üstüne boyama saç açma...
  5. Kuru Saçlarınızı Bu Önerilerle Canlandırabilirsiniz !

Kuru Saçlarınızı Bu Önerilerle Canlandırabilirsiniz !

Bu konu; kuru saçları canlandırmak için öneriler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçlarınızı tararken kopuyorsa, saç uçlarınızda kırıklar varsa saçalrınız kuru demektir ve acilen bakıma ihtiyaçları vardır. Matlık ve cansızlık ta saçın kuruluğuna işarettir ve kuru saçlar için yapılabilecek çok şey vardır. Biz de bu sayfamızdan sizlere kuru saç bakımında nelere dikkat...

Sayfayı Paylaş