gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Saçlarım dökülüyor bacılarım

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben bu yazın başlangıcında saçlarım çok kabarık diye saçlarımı aralattım.Aralatınca saçım bariz bir şekilde azaldı. Neyse 3 ay içinde saçım uzadı ama yine saçım eskisi gibi gür değildi.Okullar açılınca ben saçlarımı düzleştirmeye başladım neredeyse hergün saçlarımı düzleştirdim şimdi ise saçlarım çok dökülüyor saçlarım eskisi gibi gür değil.Yardımınıza ihtiyacım var.Lütfen yardım elinizi uzatın bacılaaaarrrr!!!!!

Saçlarım dökülüyor bacılarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarınız mı dökülüyor?

Saçlarınız mı dökülüyor?

Türkiye'nin önde gelen markası Dermo Clean, insan sağlığına ve çevreye dost üretim sistemleriyle hazırladığı "Apitherapy"i tüketicilerin kullanımına sunuyor. Doğal, sağlıklı ve fonksiyonel kozmetiğin öncü markası Dermo Clean, saç dökülmelerine karşı kategorisini zenginleştirmeye devam ediyor. Dermo Clean Apitherapy serisi, içinde yer alan mucizevi iki madde olan arı sütü ve polen ile...
  2. Saçlarınız dökülüyorsa...

Saçlarınız dökülüyorsa...

Saçlarınız dökülüyorsa..." Beslenmenizden mevsim değişikliklerine pek çok faktör saçlarınızı etkileyebilir ve dökülmelerine sebep olabilir. Bir uzmana danışmak en iyisidir ama kendiniz de evde saçlarınızı besleyecek uygulamalar yapabilirsiniz. Saç dökülmesi, kadınlarda da sıkça rastlanan bir rahatsızlık. Bu, stres, vitamin eksikliği gibi nedenlerden kaynaklanabileceği gibi, mevsimsel...
  3. bebeğimin saçı çok dökülüyor

bebeğimin saçı çok dökülüyor

merhaba 2 aylık bebegın sacı cok dokulurmu ve kakasında sureklı sac cıkıyormu galıba hepsını yutuyor
  4. Saçlarım çok dökülüyor:(

Saçlarım çok dökülüyor:(

Selam; benim saçlarım çok dökülüyor kaç şampuan değiştirdim bir şeye yaramadı:( Doktora gittim Allaha şükür kanımda temiz hiç bir sorun yok.Nasıl durdurucam bu dökülmeyi?
  5. Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülmesi Saç Dökülmesi Hastalık Belirtisi Olabilir Hemen hemen her kadının karşılaştığı saç dökülmeleri gebelik döneminde hormonal değişime bağlanır. Normal dönemler de ise saç dökülmemiz olunca genellikle mevsim geçişlerinden dolayı olduğunu düşünür ve pek de önemsemeyiz. Ancak Uzmanlar bu konuda uyarıda bulunuyor ve saç dökülmelerimizi takip etmemizin önemine dikkat çekiyorlar....

Sayfayı Paylaş