gebe
  1. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

Saçlarım dökülüyor kızlarr yardım

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında god is love tarafından paylaşıldı.

Daha 19 yaşındayım son günlerde saçım felaket dökülüyo kızlar ne yapmalıyım ççok azaldı saçım çok üzülüyorum :((

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    gecmis olsun canim benimde hep sac dökülmesiyle sorunum olurdu, hamile kalali cok sükür yok artik. Sac dökülmesi stressden de ola bilir su siralar stressdemisin? Yada diyet felan yapiyorsan vucutun stresse girdigindende döküle bilir. Eger sac dibin daha görünmüyor yada delik acilmadiysa sana tavsiyem Sarimsak sampoani kullanman.. En iyi o gelmisti bana... Hem saclarimin dökülmesini hemde kepegimi gecirmisti. Ama saclarin eger cok dökülüyorda artik sac diplerin görünüyorsa mutlaka dermatologa gitmeni tavsiye ederim canim hormonel bir sorunda ola bilir.. Gecmis olsun insallah cabucak gecer :)

god is love bunu beğendi.
  3. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    rica ederim canim insallah kesilir dökülmesi :D

Saçlarım dökülüyor kızlarr yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarınız neden dökülüyor

saçlarınız neden dökülüyor

SAÇ NİÇİN DÖKÜLÜR OLAĞAN DÖKÜLME Ömrünü tamamlamış saç kendiliğinden veya dış etkilerle (tarama, şampuanla yıkama, fırçalama, saça şekil verme çalışmaları) dökülür. Bunun yerine yeni saç çıkar. Günde ortalama 100 adet saç dökülür. STRES Ani, ciddi stres sonucu, Sevilen birinin ölümü, sevgiliden ayrılık, iş kaybı, gibi akut, ciddi stres halleri çarpıcı, hızlı, şiddetli saç dökülmelerine yol...
  2. Saçlarınız dökülüyorsa...

Saçlarınız dökülüyorsa...

Saçlarınız dökülüyorsa..." Beslenmenizden mevsim değişikliklerine pek çok faktör saçlarınızı etkileyebilir ve dökülmelerine sebep olabilir. Bir uzmana danışmak en iyisidir ama kendiniz de evde saçlarınızı besleyecek uygulamalar yapabilirsiniz. Saç dökülmesi, kadınlarda da sıkça rastlanan bir rahatsızlık. Bu, stres, vitamin eksikliği gibi nedenlerden kaynaklanabileceği gibi, mevsimsel...
  3. Kızlarr yardım edinn =(

Kızlarr yardım edinn =(

Ya benim adetim bu gün el beraber 9 dün geçti, geçen ay ovulasyn testi kullandım yumurtlama zamanlarında hep ilişkim oldu ama test yapıyorum hep negatif hep negatif. Gidip kan testi de yaptıramıyorum korkuyorum ya negatif çıkarsa diye, çok moralim bozuk yaa ayrıca kasıklarımda ara ara sancı oluyo onun dışında vücudumda bi değişiklik de yok. Daha önce başına böyle bişey gelen var mı napıcam ben...
  4. Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülmesi Saç Dökülmesi Hastalık Belirtisi Olabilir Hemen hemen her kadının karşılaştığı saç dökülmeleri gebelik döneminde hormonal değişime bağlanır. Normal dönemler de ise saç dökülmemiz olunca genellikle mevsim geçişlerinden dolayı olduğunu düşünür ve pek de önemsemeyiz. Ancak Uzmanlar bu konuda uyarıda bulunuyor ve saç dökülmelerimizi takip etmemizin önemine dikkat çekiyorlar....
  5. saçlarım çok dökülüyor yardım edin :(

saçlarım çok dökülüyor yardım edin :(

Saçlarım sanki tutam tutam elime geliyor. Artık taramaya korkuyorum.Hele de banyoda suyla akıp gidiyor.Ne yapabilirim ? :(

Sayfayı Paylaş