gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saçlarım uzun hiç şekle girmiyor diyorsanız sizin için muhteşem öneriler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

saçım şekle girmiyor saçlarım çok uzun saçlarım şekle girmiyor girmeyen saçlar Benim gibi dertli olan hanımlar:)Yani saçım uzun hiç şekle girmiyor ne yapsam uzunluğu ağır basıp şekli bozuluyor diyen kadınlar,artık saçı dalgalı,kıvırcık havalı kadınların saçlarına imrentiyle bakmıyacak iç geçirmeyeceksiniz:)neden mi? Çünkü size o şekle girmeyen uzun saçalrınızı şekle koymanın ve dalgalı olmanın püf noktalarını vereceğimde ondan:D:D
    Nasılmı?İşte aynen böyle:):)

Saçlarım çok uzun, hiç şekle girmiyor
    Uzun saçlara şekil vermek zordur. Biraz daha hacimli ve dalgalı görünmesini istiyorsanız saçlarınızı yıkayıp nemini aldıktan sonra bolca köpük sürün. Ardından kalın bigudilerle saçınızı sarın. Yarım saat beklettikten sonra bigudileri açın ve parmaklarınızla şekil verin.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    katlarını sevmiyorum ya katlarının uzamasını bekliyorum artık .d

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Bigudi

bende bunu yapıyorum ama hiç kalıcı olmuyor hemen dozulup tüleriyor:)

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hiçç böle bir sorunum yok walla birtanem hem uzun saclıyım hem de kıvırcıgım ayol daha ne olsun :)

Saçlarım uzun hiç şekle girmiyor diyorsanız sizin için muhteşem öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarım Çabucak Uzasın Diyorsanız

Saçlarım Çabucak Uzasın Diyorsanız

saçlarım hemen uzasın Saçlarınızın çabuk uzaması ve saç bakımınız için aşağıdaki doğal yöntemleri uygulayabilirsiniz. Yarım olgun avokadoyu çatal ile iyice ezin. İçine bir çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı ve bir çorba kaşığı soya yağı katıp iyice karıştırdıktan sonra saç diplerine iyice yedirerek sürün. Daha sonra başınıza önce mutfakta kullandığınız streç filmden bir kat sarın onun...
  2. makyajımı nasıl uzun süre koruyabilirim diyorsanız size bir kaç öneri..

makyajımı nasıl uzun süre koruyabilirim diyorsanız size bir kaç öneri..

çatlakları kapatan fondoten biotherm base magic makyajım hemen silinmesin, rujum kaybolmasın diyorsanız .. makyajınızın ilk yaptığıınız gibi taze düzgün ve pürüzsün olmasını istiyorsanız, işte size bazı püf noktalar!!!! 1. Stick fondötenler sivilce izlerini daha iyi kapatır ve uzun süre etkisini korur. Daha dayanıklı bir makyaj için ten rengine uygun stick bir fondötenle makyajının bazını...
  3. Uzun saçlar için bakım önerileri

Uzun saçlar için bakım önerileri

uzun saçlar için bakım, maskeleri, önerileri, kürler, karışımlar, doğal yöntemler burada arkadaşlar. Uzun saçalr elbette ki çok hoş olur. Zira her güzelliğin, kötü bir yanı vardır. Uzun saçlarda da kötü olan bakımıdır. Oldukça zor olan uzun saç bakımı hakkında sizlere öneriler sunuyoruz Melek'ler. Uzun saçların bakımı normal uzunlukta saç bakımından daha zordur. Sadece yıkayıp kurulamak...
  4. Sağlıklı uzun saçlar için öneriler

Sağlıklı uzun saçlar için öneriler

Sağlıklı uzun saçlar için öneriler Selam kızlar sizin sitenizde ki güzellik önerilerinin bir çoğunu denedim ve gerçekten de memnun kaldım. Şimdide sizden Sağlıklı uzun saçlar için öneriler istiyorum. Şimdiden sağolun hanımlar:)
  5. Muhteşem Saçlar İçin İpuçları

Muhteşem Saçlar İçin İpuçları

muhteşem saçlar için sağlıklı saçlar için ne yapmalı Sağlıklı ve parlak saçlar artık hayal değil melekler :) Pek çok kozmetik firmasının çıkardığı ürünler ve evde kendiniz hazırlayabileceğiniz çeşitli bitkisel maskeler sayesinde sizin de saçlarınız gözalıcı görünebilir. Bu yazımızda muhteşem saçlar için yapmanız gerekenler uzmanların ağzından sizlere aktarıyoruz :) Naomi Watts ve...

Sayfayı Paylaş