gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim? artık bıktım bu siyahtan yaz gelmeden değişim istiyorum

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz, siyaha boyalı saçları ancak işinde hakikaten uzman bir kuaför açabilir evde yapacağınız işlemlerde saçınızı kaybedebilirsiniz yada saçlarınızda yeşerme olacaktır bu konuda uzman bir elden yardım almak en akıllıcası olacaktır :tik:

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarınızın Rengini Evinizde Yavaşça Açın!

Saçlarınızın Rengini Evinizde Yavaşça Açın!

saç rengini nasıl açarız cocamide dea nedir Lush'tan harika bir sabun. Ben kullanmadım; ama kullananlar oldukça memnun. Saç rengi her yıkama sonrası yavaş yavaş açılıyor. Tabii i benim gibi sarı saçlarda ne kadar işe yarar bilmiyorum Bu ürün sabun olduğu için, saç kremi ile kullanılması tavsiye ediliyor. Kullananalar varsa haberdar etsin lütfen Lush - The Blonde( Katı Sabun) Papatya ve...
  2. Saçlarımın rengi kumral ve daha hiç boya değmedi

Saçlarımın rengi kumral ve daha hiç boya değmedi

Saçlarımın rengi kumral ve daha hiç boya değmedi birazcık sarılaştırmak istiyorum boya sürmeden ama yardımcı olur musunuz lütfen ?
  3. Eşim evi terk etti. Boşanma davası açabilir miyim?

Eşim evi terk etti. Boşanma davası açabilir miyim?

eşim evi terk etti boşanma davası açabilir miyim,terk eden eşe boşanma davası açılır mı,terk eden eşe ne zaman boşanma davası açılır,eşim beni terk etti ne yapmalıyım,terk eden eş için hukusal süre nasıl işler, Eşinize dön çağrısı yapın.Ama 4 aylık süre geçmesi ile bu dön çağrısını yapın. Siz dön çağrısını yaptığınızda 2 aylık süre içinde geri dönmezse de kusurlu kendisi olur ve terk...
  4. Marshall Boya Ihlamur Rengi Ev Dekorasyonu Örnekleri

Marshall Boya Ihlamur Rengi Ev Dekorasyonu Örnekleri

Marshall Boya Ihlamur Rengi Odalar Yeni Tasarım Ihlamur Rengi Oda Dekorasyonları Farklı Ihlamur Rengi Oda Dekorasyonları Pembe kahverengi karışımı bir renk olarak karşınıza çıkan ıhlamur rengi ile yapılmış oda dekorasyonlarını görmeniz açısından bulduğum güzel örneklerini sizler için aşağıdaki resim galerimde paylaşıyorum. Siz de oda dekorasyonlarınızı yeni sezon renklerle değiştirmek ve sade...
  5. böğürtlen siyahı saç rengini deneyenler

böğürtlen siyahı saç rengini deneyenler

selamlar böğürtlen siyahı saç rengini kullanan ve deneyen varsa nasıl memnunmusunuz kullananlar hangi markanın saç boyası ile saçlarınızı boyadınız

Sayfayı Paylaş