gebe
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Saçlarımı Nasıl Kıvırcık Yapabilirim?

Konu, 'Çöplük' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Saçlarımı Nasıl Kıvırcık Yapabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

saçımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı düz saçımı düz değiştirmek istiyorum Bu günlerde saçlarını değiştirmek isteyen meleklerimiz için dünyaca ünlü bayanların değişimlerini sunuyoruz. Belkide size fikir vermesi açısından iyi olacaktır arkadaşlarım. Saçlarınızı Değiştirin! Ünlü yıldızlar saçlarını nasıl değiştirdi? Dünyaca ünlü kuaförlere giden...
  2. saçımı nasıl kıvırcık yaparım?

saçımı nasıl kıvırcık yaparım?

saçlarımın kıvırcık olmasını istiyorum benim saçım düz fakat ben kıvırcık olmasını istiyorum. bunu nasıl yapabilirim?
  3. saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

Saçlarım çok düz aynı pırasa gibi ve dalgalı olmasını istiyorum beceremiyorum.Acaba saçlarıma nasıl dalga yapabilirim ? Yardım edermisiniz?
  4. Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir?

Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir?

Bu konu; Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kıvırcık saçlı meleklerimizin büyük çoğunluğu artık kıvırcık saçtan sıkıldıkları için saçlarının düzleşmesini isterler. Bunun için de kuaförün kapısını aşındırır ya da evde kendi olanaklarıyla saçlarını düzleştirmeye çalışırlar. İşte bu doğal yöntemlerden bazıları da evde kendi kendinize...
  5. Kıvırcık Saçların Bakımı Nasıl Olmalı?

Kıvırcık Saçların Bakımı Nasıl Olmalı?

kıvırcık saçlara bakım, kıvırcık saçlılar için bakım, kıvırcık saçlılara bakım Sevgili melekler, saçları düz olan kadınlar kıvırcık saçlara özenir, buna karşın saçları kıvırcık olanlar da bu hallerinden yakınır ve saçlarını düzleştirmeye çalışır. Bu hep böyleydi, böyle de olacak. Evet kıvırcık saçlılar şikayet etmekte belki biraz haklı olabilirler. Çünkü kıvırcık saçlar sürekli kabarır ve...

Sayfayı Paylaş