saçlarımı siyaha boyadım ama begenmedim

adb159753

Yeni Üye
Üye
saçlarımı siyaha boyadım ama begenmedim
saçlarımı dün mavi-siyaha boyadım ama hiç begenmedim akıtmaya calıstım akıyo ama bnm kurtulmam lazım.... actırma işi cok masraflı lkolestonun yoğun renk acıcısıyla açtırsam sorun olumru

Bana kalırsa hiç riske girme derim, git bir kerelik iyi bir kuaförde açtır. Ben de yıllarca koyu kızıl kullandım, sonra açmak istedim, baktım kendi kendime halledemem, kuaföre gittim bir kerelik açtırdım. Üstüne de istediğim boyayı yaptım, artık küllü kumralım :)

ben platin saçım üstüne mavi siyah boyadım ama çok beğendim ben ya tenin ne rank ben sarışın beyaz tenliym çok koyu tenliysen ondan seni açmamaş olablilr ama bence çok süper bi renk. ama kocam sarı sevdiği için bi süre sonra palette yoğun açıcıyla açtım tam hürrem kzılı oldu. palette yoğun açıcı 8 tona kadar açıyo ben onu aldım. ondana sonra palettenin 4 kata kadar açanını aldım onla bi kez daha açtım bi hafta sonra biraz daha açıldı üstüne papatya sarısı vurdum baya güzel oldu. ama saçlarım maşallah çok kuvvetli çıktı. ğer saçların zayıf az yada ince telliyse sakın kendin açma

saçlarını yakabilirsin daha yeni boyadıysan iki işlem kabul etmeyebilir saçın.bende koyu kumraldım koyu kahveye boyadım simsiyah girdi saçıma okadar beyendimki şimdi akmasını istemiyorum ama akıyor biraz açıldı gibi koyunun koyusu kahve ama kahveye dönecektir...yıkana yıkana saç oturuyo.....bence biraz bekle işlem uygulama saçlarını kaybedebilirsin çoğu sanatçı saçını bu şekilde yakıyor ve kopuyor saçlar aman dikkat derimm..........

siyah rengi kendin istesende kolayca açamazsın üzerine başka renk vursanda kolayca kapanmazda ve saçlarına zarar verirsin.açıksan çok berabat görünür bence riske atma gir bir kereliğinede olsa kuaföre.

Bır kuafor olarak ( yanı su an calısmıyorum ama olsun) Oryal le acman gerekıyor sonra tekrar ıstedıgın bır renge boyayabılırsın. Ayrıca ben bıraz sabret derım mavı sıyah gıbı bır sacı acmak bırde sacların zayıfsa yakmak gıbı bır rıskte var.

Bır ıkı hafta bekler ve bır kuafore gıdın derım.

ayy aynı hatayı bende yaptım arkadasım yenı yılda degısıkolsun dıye mavı sıyaha boyodım beyaz tenlıyım ya tum yuz hatlarım ortaya cıktı cok kotu oldu ama ben beyaz sabunla bıraz actım oda kevce gıbı yapıyo :( tabıu ustunu sampuanlıyorum ama malesef yıne kece gıbı sakın orayalle acma derım sacı sıyaha boyayınca cok yıpranıyo benım guzel guclu saclarım kafamda ıkı tel sac kaldı allahtan kapalıyım bıraz beklede sacını boya az bı rengı acılır hıc degılse :( benım saclar maf olmus ben boyamayı dusunmuyorum her gun yıkıyorum ama akmıyo :( akmıyo yaa ıllet yaaa lımon suruyorum papat suyu dokuyorum az bı kızıla donduu ama cok kotu bır hata yaptıım bır sey bulursam banada haber ver olurmuu
:( benım guzel saclarıım

ayy aynı hatayı bende yaptım arkadasım yenı yılda degısıkolsun dıye mavı sıyaha boyodım beyaz tenlıyım ya tum yuz hatlarım ortaya cıktı cok kotu oldu ama ben beyaz sabunla bıraz actım oda kevce gıbı yapıyo :( tabıu ustunu sampuanlıyorum ama malesef yıne kece gıbı sakın orayalle acma derım sacı sıyaha boyayınca cok yıpranıyo benım guzel guclu saclarım kafamda ıkı tel sac kaldı allahtan kapalıyım bıraz beklede sacını boya az bı rengı acılır hıc degılse :( benım saclar maf olmus ben boyamayı dusunmuyorum her gun yıkıyorum ama akmıyo :( akmıyo yaa ıllet yaaa lımon suruyorum papat suyu dokuyorum az bı kızıla donduu ama cok kotu bır hata yaptıım bır sey bulursam banada haber ver olurmuu
:( benım guzel saclarıım

Mavi o saçı hayatta kendi kendine açamazsın, istediğin boyayı sür, rezil bir renk elde edersin ama açamazsın. Ya boya sürmeden siyah boyalı kısmın uzamasını bekleyip kestireceksin ya da gidip iyi bir kuaförde açtıracaksın. Başka yolu yok...

barı sacım bıraz guclensınde ole acarım :D:D rezıl olmak ıstemıyoruum:D:D sen anlıyosun :/ zamanında dınlemedım senı ah kafam

Geri