gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

saçlarımın elinde kaldım :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

kendi saç rengimi (doğal renk) unuttum diye bilirim,hep kına kullanıyordum (kaşınma,kepek sorunları olmasın diye ) ,sonralardada kınayı bıraktım röfle,sarı,kırmızı boya derken saçlar mahvoldu gitti :cry: son 1 senedir boya kullanmasamda saç rengim bi türlü düzelmiyor ne sarı ne kırmızı ne siyah ne olduğunu bende çözemedim, kepek sorunum vardı badem yağı kullandım çözüldü sorunum şimdide saçlarım dökülmeye,yıkasamda kaşınmaya,ben temiz yıkamam dedim kuaföre gittim yine aynı devamlı kaşınma olmaya başladı :sinir:,yardım istediğim herkes fazla sinirli olduğumu sölüyor,annemde artık bıraktı sende bu sinir varken düzelmez diyor,sinir yüzdenmiş ne yapsam saçlarımdaki sorunu çözemedim,en son size soruyum dedim bu konuda bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim zira sonunda çok sevdiğim saçlarımı kestirmek zorunda kalıcam :cry:

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok takma bence kafana. Sinirden strestende olur. Benim saçlarımda dökülüyo ilk başlarda bende sinir oluyodum nette hep bunun araştarması içindeydim ama sonra bıraktım artık zamanla düzelir. Benim sana tavsiyem kafana takma dökülmeyi falan düzeliyo zamanla :)

3. jupiter

jupiter Forum Okuru

walla sac bu dökülüyo ..ben hic sacim dökülmüyo diyenini duymadim.. :D:D
    saka bi yana madem saclarini bukadar seviyonda melegim ne diye eziyet etmissin renk renk ...sac bakim ürünleri kullan kremler kürler var..ama bunlari karistirmadan bi marka üzerinden yap..ve hemen faydasi olmadi diyede vazgecme...stresten artiyo evet ama tek neden o degil..ii bakmalisin onu tararken bile yipratmaman gerek...bende saclarimi cok seviyorum..bi kere boyattim pisman olmustum nasilda hemen yipranivermislerdi...bakim kurleri kullandim düzenli kiriklarini aldirdim eskiye döndü..ara ara boya kullaniyorum ama onlari kirmadan :D:D napiym sacimi co seviyorum

4. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Saçına tekrar kına yakmayı deneyebilirsin... Kınanın içine biraz badem yağı, demlenmiş çay ve yeşil ceviz kabuklarını çok ince rendeleyip harmanla ve saçına uygula... Ben de saçlarımdan 2 yıldır çok çektim ama artık bu formulü buldum, bana gayet iyi geldi.. şuan bu temmuz ayınca yeşil cevizi rahatlıkla bulabilirsin bence bi dene, hem ceviz saçlara doğal bir renk verirken saçları da yumuşacık yapıyo... Ahmet marankinin saçlara ceviz kabuğu kürünü de uygulayabilirsin.. Ben cevizin her şeklini yaş, kuru halini ve yapraklarını saçlarımda kullanıyorum ve çok memnunum... Saçlarım şuan dökülmüyo, yumuşacık ve parlak.. Ayrıca da gayet iyi uzuyo... Bi dene derim faydasını göreceğine inanıyorum ki zaten hiç bi zararı olmayacak...

saçlarımın elinde kaldım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elimde Kaldı Umutlarım

Elimde Kaldı Umutlarım

Her sabah hüzünle karışık bir umut var içimde. Sensizliğin hüznünü, yeni bir günün seni getirmesi umuduyla bastırıyorum. Her doğan gün yeni bir umut, yeni bir arayış benim için. Belki sana kavuşacağım ana bir gün daha yaklaşıyorum, bugün değilse yarın... Kim bilir belki de yanlızca kendimi avutuyorum. Gittiğinden beri hep yanlızlık şiirlerine takılır gözüm. Bir başıma değilim,...
  2. Eylem – Kaldır Elleri Şarkı Sözleri

Eylem – Kaldır Elleri Şarkı Sözleri

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Kaldır Elleri isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Ben bu oyundan bıktım Sınıfta kaldım zalim dersinden Hiç köşenden kalkma Ben havlu attım gittiysem dönmem Sandın ki çaresiz biriyim avucunda Girince ben burada beklerim Sen kal ben bu gece dans etmek istersem Kendimi tutacak değilim...
  3. Kalın Telli Saçlarınıza Nasıl Bakmalısınız?

Kalın Telli Saçlarınıza Nasıl Bakmalısınız?

Bu sayfa; Kalın Telli Saçlarınıza Nasıl Bakmalısınız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her kadın kalın telli gürül gürül saçlara sahip olmak ister. Ancak sanıldığının aksine kalın telli saçlarla başetmek hayli zordur. Eğer siz de kalın telli asi saçlara sahipseniz, şimdi paylaşacağımız öneriler işinize yarayacaktır... Sabırlı olun Kalın telli saçı olan birçok...
  4. Kalın Kahküllü Saç Modelleri

Kalın Kahküllü Saç Modelleri

kahkül modelleri 2014, perçemli saç modelleri, perçem modelleri 2014 Saç modasının değişmeyen modellerinden perçemli saçlar 2014 yılında yine bayanların gözdesi olacak. Birçok ünlünün de saç kesim modelinde tercih ettiği kalın kahküllü saç kesim örneklerinden sizler için seçtiğimiz modelleri sunuyoruz. Sizde imajınız da bugünler de bir değişiklik düşünüyorsanız bu işe saçlarınızdan...
  5. Saçlarınız Kişiliğinizi Ele Veriyor!

Saçlarınız Kişiliğinizi Ele Veriyor!

saç rengine göre kişilik, saç rengine göre kişilik analizi, saç rengi kişilik testi Sevgili melekler, kişilikle pek çok özelliği bağdaştıran ve aralarında birtakım bağlar arayan uzmanlar, bu kez saç rengine el atmışlar. Harward Üniversitesi uzmanları tarafından yapılan araştırmaya göre, saç renginizle kişiliğiniz arasında kuvvetli bir bağlantı var. Tabi saç renginize bakarken boya olanı...

Sayfayı Paylaş