saçlarımın elinde kaldım :(

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
saçlarımın elinde kaldım :(
kendi saç rengimi (doğal renk) unuttum diye bilirim,hep kına kullanıyordum (kaşınma,kepek sorunları olmasın diye ) ,sonralardada kınayı bıraktım röfle,sarı,kırmızı boya derken saçlar mahvoldu gitti :cry: son 1 senedir boya kullanmasamda saç rengim bi türlü düzelmiyor ne sarı ne kırmızı ne siyah ne olduğunu bende çözemedim, kepek sorunum vardı badem yağı kullandım çözüldü sorunum şimdide saçlarım dökülmeye,yıkasamda kaşınmaya,ben temiz yıkamam dedim kuaföre gittim yine aynı devamlı kaşınma olmaya başladı :sinir:,yardım istediğim herkes fazla sinirli olduğumu sölüyor,annemde artık bıraktı sende bu sinir varken düzelmez diyor,sinir yüzdenmiş ne yapsam saçlarımdaki sorunu çözemedim,en son size soruyum dedim bu konuda bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim zira sonunda çok sevdiğim saçlarımı kestirmek zorunda kalıcam :cry:

Çok takma bence kafana. Sinirden strestende olur. Benim saçlarımda dökülüyo ilk başlarda bende sinir oluyodum nette hep bunun araştarması içindeydim ama sonra bıraktım artık zamanla düzelir. Benim sana tavsiyem kafana takma dökülmeyi falan düzeliyo zamanla :)

walla sac bu dökülüyo ..ben hic sacim dökülmüyo diyenini duymadim.. :D:D
saka bi yana madem saclarini bukadar seviyonda melegim ne diye eziyet etmissin renk renk ...sac bakim ürünleri kullan kremler kürler var..ama bunlari karistirmadan bi marka üzerinden yap..ve hemen faydasi olmadi diyede vazgecme...stresten artiyo evet ama tek neden o degil..ii bakmalisin onu tararken bile yipratmaman gerek...bende saclarimi cok seviyorum..bi kere boyattim pisman olmustum nasilda hemen yipranivermislerdi...bakim kurleri kullandim düzenli kiriklarini aldirdim eskiye döndü..ara ara boya kullaniyorum ama onlari kirmadan :D:D napiym sacimi co seviyorum

Saçına tekrar kına yakmayı deneyebilirsin... Kınanın içine biraz badem yağı, demlenmiş çay ve yeşil ceviz kabuklarını çok ince rendeleyip harmanla ve saçına uygula... Ben de saçlarımdan 2 yıldır çok çektim ama artık bu formulü buldum, bana gayet iyi geldi.. şuan bu temmuz ayınca yeşil cevizi rahatlıkla bulabilirsin bence bi dene, hem ceviz saçlara doğal bir renk verirken saçları da yumuşacık yapıyo... Ahmet marankinin saçlara ceviz kabuğu kürünü de uygulayabilirsin.. Ben cevizin her şeklini yaş, kuru halini ve yapraklarını saçlarımda kullanıyorum ve çok memnunum... Saçlarım şuan dökülmüyo, yumuşacık ve parlak.. Ayrıca da gayet iyi uzuyo... Bi dene derim faydasını göreceğine inanıyorum ki zaten hiç bi zararı olmayacak...

Geri