gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlarımın hemen uzaması için neler yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bir hata yaptım ve saçlarımı kestirdim :( Anneme kandım sağlıklı olur dedi. Ama şimdi hemen uzasınlar istiyorum. Hızlı uzamaları için neler yapabilirim ? :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Saçlarınızı her kestirmeye gittiğinizde, kuaförlerin çoğu, istediğinizden yani hayal ettiğinizden daha kısa keserler. O yüzden eve gelip ağlayanlar var. Aslında bu durumda cevap hep aynıdır. Üzülme kökü sende değilmi, ne zaman olsa uzar :)
    Ama işte işin aslı başka. İnsan bunalıma giriyor bazen bu yüzden. Neyse uzun lafın kısası, saçların çabuk uzaması için aktardan alacağınız yılan yağı kullanın. İkinci olarak da entele yağı tavsiye ediyoruz.

saçlarımın hemen uzaması için neler yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlara sinen kötü kokular için ne yapmalı?

Saçlara sinen kötü kokular için ne yapmalı?

Saçlarınıza sinen kötü kokulardan kurtulmanız için gerekli olan malzemeniz sadece domates nasılmı? Saçlarınıza sinmiş hoş olmayan ko*kular anında yok olur. Saçlarınızı yıkadıktan sonra bir fincan domates suyuna eklediğiniz iki çay kaşığı suyla yıkayın.
  2. saçım uzaması için ne yapmalıyım

saçım uzaması için ne yapmalıyım

benim saçım uzaması için ne yapmalıyım saçım kısa 10 yaşındayım lütfen bana bir cevap yazın.
  3. Sağlıklı saç için ne yapmalı?

Sağlıklı saç için ne yapmalı?

Sağlıklı saç için ne yapmalı Sağlıklı saçlar için Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sağlıklı saçlar için yapılması gerekenleri konu alıyor ve saç sağlığı hakkında bilgi ediniyoruz. Sağlıklı saç için ne yapmalı? Sağlıklı saçlara sahip olmak için şüphesiz bizim de yapmamız gerekenler var. Saç Sağlığı Uzmanı Burcu Çayözü, kullanılan tarak ve şekillendiricilerden saç toplama...
  4. ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım

ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım

Çok afedersiniz bağırsaklarım fena bozuldu ve dışarı çıkmam lazım.Acilen nasıl geçirebilirim ishali bilen vardır elbet, ölüyorum ne olur yardım :S
  5. Saçların sağlıklı uzaması için öneriler

Saçların sağlıklı uzaması için öneriler

Yanlış fırçalama, yanlış yıkama, yanlış şekillendirme, yanlış beslenme, huzursuz uyku saç kırıklarına neden olmaktadır. Saç uçlarındaki kırıklar ise, saçın uzamasını engellemektedir. Yalnız, yukarıda saydığımız saçın kırılmasına neden olan olumsuz etkenlere dikkat ederek ve iyi bir bakımla uzun saçlara kavuşmanız mümkün. Öncelikle saç uçlarındaki kırıkların temizlenmesi gerek. Dengeli...

Sayfayı Paylaş