gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Saçlarımın rengi kumral ve daha hiç boya değmedi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Saçlarımın rengi kumral ve daha hiç boya değmedi birazcık sarılaştırmak istiyorum boya sürmeden ama yardımcı olur musunuz lütfen ?

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
Saçlarımın rengi kumral ve daha hiç boya değmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kumral tene hangi saç rengi gider?

Kumral tene hangi saç rengi gider?

kumral tene hangi saç rengi gider kumrala hangi saç rengi gider kumrallara yakışan renkleri kumrallara kumral renkleri 2011 Kumral tene sahip olan kişiler için en uygun saç rengi modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum Açık tene sahip olan bu kiyiler için bakalım en uygun saç renkleri nasılmış?
  2. Kumral Saç Rengi örnekleri istiyorum

Kumral Saç Rengi örnekleri istiyorum

Kumral Saç Rengi tonları paylaşır mısınız benimle, saçlarımı kumral yapmak istiyorum ama önce bir kaç Kumral Saç Rengi örnekleri görmem lazım ki bana hangisi gider diye karar vereyim :)
  3. saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim?

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim?

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim? artık bıktım bu siyahtan yaz gelmeden değişim istiyorum
  4. 2014 Kumral Saç Rengi Tonları

2014 Kumral Saç Rengi Tonları

kumral saç renkleri, 2014 kumral tonları, kumral saç renkleri 2014 Sevgili melekler, genelde kadınların en çok tercih ettiği doğal saç rengi olan kumral tonları, her sezon rahatlıkla kullanılabilen ve modası asla geçmeyen bir saç rengidir. Aralara ve uçlara attırılabilen değişik renkte balyajlarla farklı havaların katılabildiği kumral rengi saç tonları, 2014 kışında da başımızın tacı olacak....
  5. koleston kumral saç rengi deneyen varmı

koleston kumral saç rengi deneyen varmı

selamlar kendimle ilgili bir imaj değişikliği istiyorum koleston kumral rengi çok hoşuma gidiyor bu rengi aranızda deneyip kullanan oldumu nasıl memnunmusunuz yorumları paylaşırsanız memnun olurum

Sayfayı Paylaş