gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Saçlarımızı Sağlıklı Uzatan Mucize Formül var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben saçlarımın çabucak uzamasını istiyorum ve sizden de Saçları Sağlıklı Uzatan Mucize Formül varsa benimle bu sayfadan bir zahmet paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden çok tşkler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saç dökülmelerinin en önemli sebeperinden biri dengesiz beslenmekdir.Doğru ve dengeli beslenerek saç sağlığınızın daha iyi olmasını sağlıyabilirsiniz ve saçlarınızın dökülmelerini engeliyebilirsiniz..Bunun için sizlere evinizde rahatlıkla uyguluyabileceğiniz Mucize bir saç formülü...
    Turpu rendeleyin ve 4 bardak suyla birlikte 20 dakika kadar kaynatın.Ardından turpların posasını süzün.Suyunu bir kaba ayırıp soğumaya bırakın.Turp suyu soğuduktan sonra, ihtiyacınız kadar olan suyu ayırın.Geri kalanını bir kavanoza koyup buzdolabında 3 gün saklayıp kullanabilirsiniz.Ayırdığınız suyun içine 1 yumurta kırın, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ekleyin.İyice karıştırıp, masaj yaparak saçınıza yedirin.Ardından saçınızı streç film ile sarın 1-2 saat bekletin.Daha sonra ılık, dayanabilirseniz soğuk suyla yıkayın.Ardından şampuan ve saç kreminizi uygulayın.Bu kürü haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.Saçlarınızın kısa zamanda, çok çabuk uzadığını göreceksiniz.

Saçlarımızı Sağlıklı Uzatan Mucize Formül var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçları uzatan formül

saçları uzatan formül

saç uzatıcı formüller saç uzatma formülleri uzatma formülü uzatan formüller sağlıklı 10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz, 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz, su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor.. bu da diğer formul: Gerekli Malzemeler: 1. 5-10...
  2. Saç Uzatan Muhteşem Formül

Saç Uzatan Muhteşem Formül

hızlı saç uzatan formül saç bakım önerileri saç bakım hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Her ne kadar şimdi poştiş, kaynak gibi kurtarıcılar olsa da eski gür ve uzun saçlarınıza kavuşmak için dünyaları vereceğinizi biliyoruz.Evde Yaptığınız Saç Bakımlarıda saç uzamansına yardımcı olur ama Saç uzatan muhteşem formülle dünyaları size biz veriyoruz melekler :D:D Bu uzun ve gür...
  3. Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül, çabuk saç uzatmanın yolları nelerdir kızlar. Kızlar saçlarım çarçabuk uzasın istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum bir formul varmış Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül nasıl bir formül o?
  4. İsteyene Saç Uzatan Formül

İsteyene Saç Uzatan Formül

saç uzatan formül tarifi saç uzatan kolay yöntemler Biz kadınlar kimi zaman ruhsal bunalıma girer ve görsel yenilikler isteriz. İşte o yenilikler arasında başı çeekn saç kestirme yöntemleri olur ve bir zaman sonra ise kısa olan saçlarımız hemen uzasın isteriz. İşte o saçı hemen uzatmak isteyen hanımlar için, bu yazımızda saç uzatan formül önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:) Uzun...
  5. İşte Meleklerimize Özel Saçları Uzatan Mucize Formül...

İşte Meleklerimize Özel Saçları Uzatan Mucize Formül...

Saç Nasıl Çabuk Uzar Saçları Uzatan Mucize Formül Saçlarınızı açtırmak istediniz ama yandılar, siz de kestirmek zorunda kaldınız. Peki size, haftada 2cm saç uzatan bir formülümüz var desek?İşte o mucizevi formülü sizlerle paylaşmak istiyorum.... Öncelikle manavdan fazla iri olmayan, orta boy bir turp alın. Turpu rendeleyin ve 4 bardak suyla birlikte 20 dakika kadar kaynatın. Ardından...

Sayfayı Paylaş