gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

saçlarımmm:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar psikolojimi çok fena bozan bi olay var.saçlarım hızla dökülüyor çok kötü oldu.lisedeym her sabah düzelştriyoum bu nedenle.düzlştrmeden çok kötü oluyor saçlarım kullanmak zorundayım.ne yapablirim.nasıl önlerim bu durumu lütfen yardım edin:'(

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    o düzlesitiriclerin saclari döktüyünüde biliyorsundur umarim

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Besleyici urunler kullan ve bir sure saclarin ile ugrasmayi birak onlarda rahat etsinler...Kozmetik urunler satin bir yerden yardim alabilirsin sac maskesi vs gibi urunler kullanabilirsin.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kesinlikle bir dermotoloji uzmanına git ve saçlarına her gün yaptığın işlemlerden de bahset. Eminim oda, saçlarını doğal haline bırak diyecek ve sana gereken tedavi için uygun reçeteyi verecektir.

Saçların doğal haliyle daha da güzel olur, yeter ki sen saçlarına ihtiyacı olan bakımı yap. Ama önce yukarda da dediğim gibi kesinlikle bir dermotoliji uzmanına git.

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bencede ***** doğru diyo uzmana git canım

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hergün bitane sarmısak yut ve hergün turp ye bunlar çok iyi gelir..ayrıca 15 günde bir yılan yağı al sür saclarının diplerine buda yeni saçlar çıkmasına çoookk iiyii geliyoorr..

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Sarımsak yağı kullan dökülmez artı uzatır.Ama saçlarına düzleştirici yapma.Uyumadan akşamları saçlarını ıslatıp ör sabahta aç hiçbirşey yapmadan git okula hoş bir görüntü oluyor

8. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Benim de saçlarım dökülüyor. Bir kaç hafta önce biraz kestirdim. Eczaneden aldığım sarımsak özlü şampuanı kullanmaya başladım. Şimdi eskisine göre çok daha iyi. Fazla dökülmüyor. Kestirmek de iyi geliyor bana. Uzun olduğunda pek bakamıyorum. Ki zaten saçlarımla çok uğraşmam. Düz olduğu için yıkarım ve kuruturum bu kadar. Daha hiç boyatmadım da... İnşallah düzelir , kafanı çok takmamalısın...

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    saçların çok yandığı için dökülüyor bence arada toplayarak gitmelisin topuz yaparak doğal halinlede barısık olmalısınnn =)
    bioxcinin sampuanlarını kullanabilirsin yada aktarlardan bitkisel şampuan al

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    saçların çok yandığı için dökülüyor bence arada toplayarak gitmelisin topuz yaparak doğal halinlede barısık olmalısınnn =)
    bioxcinin sampuanlarını kullanabilirsin yada aktarlardan bitkisel şampuan al

11. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    saclarini bir sure dokunma ve sac bakim urunleri kullan sac besleyici onarici urunler.yada en iisimi uzmana gorun

12. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    tmm yaparım dedikleinizi ama kendimi çok bakımsız hissediyorum o zman.bu arada saç yapma konusunda da çok beceriksizim sadce salabliyorm yaniçok tşkler herkese:)

13. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar düzleştirici şaçları dökmüyor diye biliyorum saç diplerine değimediği için yanlış mı biliorum acaba

14. simeli

simeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    strestende kaynaklanabilir sac dokulmesi kullandigin sampuana dikkat et benimde 5 sene evel saclarim cok kotu durumdaydi ama 5 senedir kullandigim sampuan ve sac maskesi sacima canlilik getirdi ve hic dokulmuyor zaten gunde 100 tane sacin dokulmeside cok normalmis canim.

15. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    saç dökülmesinin birçok nedeni olabilir eğer aşırı bir dökülmeyse rüyamın dediği gibi doktora gitmende fayda var..
    Saç dökümlesinin birkaç nedenini söylim istersen..

- demir eksikliği ,kansızlık
    - kalıtımsal
    - günde 100 adete kadar saç kaybı normal kabul edilir çünkü yerine yenileri çıkar.
    - ön, perma, boya gibi işlemler sonucu yıpranan saçlar
    - psikolojik sorunlar
    - sağlıksız beslenmek

tekrar ediyorum anormal derecede bir dökülmeyle karşı karşıyaysan mutlaka bir uzmanla görüşmekde fayda var..

simeli bunu beğendi.
saçlarımmm:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarımm uzamıyorr

saçlarımm uzamıyorr

:grev: evet benim saçlarım uzamıyor ; geçen yıl siyahtan kahverengi'ye döndürdüm saçımı bu yüzden çok yıprandı, ama şimdilerde epey düzeldi çok bakım yaptım ancakk uzamıyor ne yapabilirim kızlarrrr
  2. Saçlarımm :@

Saçlarımm :@

Arkadaşlar saçlarımla başım fena halde belada.Okul süveterimi giyerken saçlarım elektrikleniyor.Giydikten hemen sonrada yüzüme yapışıyor.:grev:Birden sönükleşiyor saçlarım bunun bir çaresi var mı?

Sayfayı Paylaş