gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçların geç uzama nedenleri neler uzamıyor kafayı yiyecem ha

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yahu üç aydır ölçüyorum bakıyorum saçlarım bir turlu uzamıyor. saçların geç uzama nedenleri nelerdir yada hızlı uzaması için öneriler var mı ince ve zayıf bir saç şeklim var arkadaşlarım yani şekil değilde dip :) Yardımcı olun bana ya maske yada kür önerileriniz varsa sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

saçların geç uzama nedenleri neler uzamıyor kafayı yiyecem ha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlar neden geç uzar

saçlar neden geç uzar

çocuklarda saç uzaması saç neden geç uzar bebeklerde uzamaması bebeklerin saçı ne zaman uzar bebeklerin saçları ne zaman Bazı ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi faktörlere bağlı olarak saç uzamasında yavaşlama olasıdır. Saç köklerinin beslenmesini bozan durumlarda da saç uzaması yavaşlar. Sigara yine damaraları büzücü etkisi ile kan dolaşımını bozan ve besinlerin, oksijenin...
  2. saçım uzamıyor ne yapmalıyım

saçım uzamıyor ne yapmalıyım

saçım uzamıyor saçlarım uzamıyor ne yapmalıyım saçım ne yapmalıyım saçım uzamıyor ne yapmalıyım
  3. Saçlarım neden geç uzuyor

Saçlarım neden geç uzuyor

saçlarım neden geç uzuyor, ne yapmam lazım, nasıl çabuk uzar gibi merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar Saçı kısa olan bir çok bayanın en büyük sorunları arasında yer alır, saçlarının geç uzaması. Bunun aksi için, yani saçların daha çabuk uzaması için bir çok yöntem dener bayanlar. Peki saçlar neden geç uzar; buyrun öğrenelim melek'ler:) Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren...
  4. Saçların Uzama Süresi Nedir?

Saçların Uzama Süresi Nedir?

bu konu saçların uzama süresi hakkında bilgilere yer vermektedir. Bayanların saçları bir nevi onların en önemli aksesuarıdır diyebiliriz. Bazı bayanlar kısa saçlı olmayı tercih ederken bazıları da uzun saçlı olmayı eder. Bazen bayanlar imaj değiştirmek için saçlarını kestirir ve bunun sonucun da pişmanlık yaşayabilirler. Saçlarını tekrar uzatmak isteyen bayanların en sık sorduğu sorulardan...
  5. Saç uzatan şampuan

Saç uzatan şampuan

Merhaba Arkadaşlar sizlerle kullandığım şampuanımı paylaşmak istiyorum . Öncelikle benim saçlarım çok hassas kırılgan ve yanık bu yüzden uzamıyordu. Denediğim bir çok bakım kürü oldu en çok faydasını gördüğüm bu şampuan. Restorex almak için bir kozmetikciye gittim bana restorex hiç bir işe yaramıyor sana organicum diye bir sampuan var ondan öneririm dedi icinde sentetik kimyasal bir madde yok...

Sayfayı Paylaş