gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Saçların Sağlıkla Uzaması ve Beslenmesi İçin Turplu Su

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

turplu su saç turplu su saç uzaması için beslenme hamilelikte uzaması tarifi saçLarın sağlıklı bir şekilde uzayıp beslenmesi için en güzel formüll olan turplu suyumuz: bir turp rendelenir ben 3-4 bardak su içinde yarım saat kadar kaynatılır daha sonra posasından suyu ayrılır ve suyunun ılık olması beklenir.ılık oldugu zaman yumurta sarısıyla karıştırılarak saça bi güzel masajla yedirilir ardından strechlenir ve herhangi bir havlu ya da bezle bas baglanır.1-2 saat beklenilir ve banyoya giderek suyun sıcak olmamasına dikkat edilerek soguk ya da ılık suda saçlar şampuanla bi güzel yıkanır.bir hafta sonunda uzayan 1-2 santim saç sonunda da mutluluktan havaya uçulur =)) simdilik bu kadar yardımcı olabilirim canlarım hiçbirinizin memnun kalmayacagını düşünmüyorum pişman olmamak için deneyin sadece 1 hafta sonunda vazgeçilmeziniz olacak.
    Not:turpun rengi önemli deildir ama en iyi sonuç veren siyah turp snra kırmızı ve beyazdır..

(baştan saç dökülmesi yapması sizi endişelendirmesin işe yaramayan saçları atıyo yerine daha gürleri cıkıyo farkedersiniz zaten ve bir hafta sonunda kendi adıma söyleyeyim 5-6 tel dökülmeye baslıyo 50-100 tel dökülen saçlarım bilginize..)

aLıntıdır... Ama bn bugun denedm we saçımdaki değişiklikleri gördm 1 ay dewam etcem bakalım nolck sizde denemelisiniz..Biraz kötü kokuyo ewet ama sonuca waranlar çokk...

alıntı

Saçların Sağlıkla Uzaması ve Beslenmesi İçin Turplu Su konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kepek Ve Saç Uzaması İçin Bakım

Kepek Ve Saç Uzaması İçin Bakım

Kepekler İçin KARAKAVAK: 40 gr. karakavak merhemine 5 gr. balmumu, 5 gr. gülyağı ekleyip karıştırın. Her gece yatmadan önce saç diplerine hafif masaj yaparak sürün. Bu formül aynı zamanda saçlara parlaklık ve canlılık verir. Uzaması İçin KEKİK: 80 gr. kekiği 1 lt. suda 3-4 dakika kaynattıktan sonra süzün. Saç diplerini masaj yaparak yıkayın. Kahverengi saçlar kekik çayı ile yıkanırsa...
  2. Sağlık için gilaboru suyu

Sağlık için gilaboru suyu

gilaburu nasıl yapılır gilaburu suyu nasıl yapılır içilir suyu gilaboru Çalı şeklinde bodur bir ağaçlardan olan gilaboru, kırmızı salkım şeklinde yuvarlak meyvelidir Bu meyveler sonbaharda toplanır. İlk toplandığında acı bir tadı vardır. Su içinde salamura yapılır. Önceleri sert halde olan meyveler Ekim yada Kasım ayı gibi yumuşamaya başlar. Meyveler, salamura yapıldığında acılığını kaybeder....
  3. saçım uzaması için ne yapmalıyım

saçım uzaması için ne yapmalıyım

benim saçım uzaması için ne yapmalıyım saçım kısa 10 yaşındayım lütfen bana bir cevap yazın.
  4. benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor

benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor

benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor bana yardım edermisiniz ? Lütfen bana en kısa sürede bilen birileri saçlarımı nasıl uzatabileceğimi anlatabilir mi lütfen bitkisel ve kullanılmış bişey yazarsanız sevinecem..
  5. Saçların sağlıklı uzaması için öneriler

Saçların sağlıklı uzaması için öneriler

Yanlış fırçalama, yanlış yıkama, yanlış şekillendirme, yanlış beslenme, huzursuz uyku saç kırıklarına neden olmaktadır. Saç uçlarındaki kırıklar ise, saçın uzamasını engellemektedir. Yalnız, yukarıda saydığımız saçın kırılmasına neden olan olumsuz etkenlere dikkat ederek ve iyi bir bakımla uzun saçlara kavuşmanız mümkün. Öncelikle saç uçlarındaki kırıkların temizlenmesi gerek. Dengeli...

Sayfayı Paylaş