gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Saçlarını acil uzatmak isteyen kızlar buraya..

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

acil saç uzatma saç uzatıcı kızlar buraya kızlar hepimizin ortak sorunu ya bu saclar nası uzayacak dimi ama artik dert etmeyin iste tarifff
    eşit miktarda gül yagını ve zeytin yagını karıstırın haftada 2 kere uygulayın sıcak havluya sarıp 1 saat bekletinnn..

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Saçlarını acil uzatmak isteyen kızlar buraya..
    kolaymış bi denemek lazım
    ellerine sağlık canım

Saçlarını acil uzatmak isteyen kızlar buraya.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç uzatmak için..

Saç uzatmak için..

saçları uzatmak için saç uzatmak için Saçlarım uzamıyor demeyin, uzar ama bakımı eksik etmezseniz..:) Hızlı bir şekilde saç uzatmak istiyorsanız ilacınız keratin. Yaz geliyor. Deniz, havuz ve güneş kendini göstermeye başladığında, acaba saçlarınızın nasıl olmasını istersiniz? sorusuna her on kadının altısı Uzun saçlı olmak isterim... Diyor, ama 3 ayda 45 santim uzatmak mümkün...
  2. Saçlarını uzatmak isteyenler......

Saçlarını uzatmak isteyenler......

saç uzatmak için ne yemeli Saçlarınızı uzatmak istiyorsanız 1 yemek kaşığı sarımsak ve defne yağını şampuanınıza katıp şampuan şişesini iyice çalkalayıp onunla yıkanın bir ay sonra 3-4cm uzadığını göreceksiniz... ayrıca saçınız kuru ve yıpranmış ise aynı şekilde badem yağı ve susam yağını da katabilirsiniz. Şahsen bende çok işe yaradı herkese tavsiye ederim :)
  3. acil kızlar

acil kızlar

ya sormam gereken bir şey var arkadaşlar ben eşimle 8 nisan da birlikte oldum içime boşalma olmadı adet günüm 25 mart bu ay 25 olmam lazım ama olmadım hamile kalmış olabilir miyim ? (3 gün gecikti )
  4. Kızlar acil

Kızlar acil

Nişanlımla bir ay önce sürtünme yolu ile bir şey yaşadım tam anlamı ile bir şey olmadı boşalmadıgını söylüyor prezervatif vardı fakat ucu yırtılmış ve zevk suyu gelmiş olabilir diyor bu olaydan üç gün sonra ben adet gördüm bir hafta sürdü.. fakat şuan gecen ay olduğum tarihte olmadım üç gün geçti sizce hamile kalma ihtimalim var mı?

Sayfayı Paylaş