gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saçlarını mat ve parlaklığını yitirmişse yapmanız gerekenler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Parlaklığını yitirmiş ve mat görünüme saihp olan saçlar güzelliğinize en büyük gölgeyi düşüren problemlerin başındadır.Kadın saçıyla kadındır,saçlarımızdaki en küçük prüz o yüzden canımızı çok sıkar.Saçları mat ve parlaklığını yitiren arkadaşlarımını ilgisine,cansız saçlarınızı canlandıracak dökülmeye son verecek bilgiler buyrun:)
    Saçlarım çok mat, parlamıyor
    Saçlarınız birkaç ayda bir, ekstra bakım yapmalısınız. Çeşitli kozmetik firmalarının yoğun bakım maskelerini kullanabilirsiniz. Saç tipinize en uygun olanını kuaförünüze danışın. Ancak yoğun bakımı yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar var. Mesela asla bakımı saçlarınızı yıkadıktan sonra yapmayın. Çünkü fazla bakım kremi saçları daha da matlaştırıyor.

2. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: Saçlarını mat ve parlaklığını yitirmişse yapmanız gerekenler
    emeğine sağlık.güzel bilgiler.

3. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Cevap: Saçlarını mat ve parlaklığını yitirmişse yapmanız gerekenler

***** 'ın dediği gibi bu durumlarda en pratiği güvenilir kozmetik ürünlerine başvurmak. ben eskiden saçlarıma sık sık fön çektiriyorum, çok hoşuma gidiyo :)ve çok uzun saç sevdiğim için de hiç kestirmek istemiyorum saçlarımı.. haliyle çok bakım yapmam gerekiyo saçlarıma ki sağlıksızlaşmasın.. dove'un onarıcı terapi bakım serisini sıkıntı çekenlere tavsiye edebilirm. ben lacivert şampuanı kullanıyorum. sanırım saç maskesi falan da var yine aynı serinin. benim deneyimlidiim kadarıyla baya fark oldu parlaklığında, canlılığında.. o bitkisel şeylerle uğraşmaktan çok daha basit :D

Saçlarını mat ve parlaklığını yitirmişse yapmanız gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçları Kuvvetlendirmek yapmanız gerekenler

Saçları Kuvvetlendirmek yapmanız gerekenler

saç kuvvetlendirici saç kuvvetlendirme saçı kuvvetlendirmek saçları kuvvetlendirmek için kuvvetlendirici bitkiler Hamame otunun kök ve yapraklan, demlenmiş çay suyun*da yarım saat süreyle kaynatılır. Sıkılarak elde edilen sıvıya, şam*puan kıvamına gelinceye kadar yumurta sarısı ilâve edilerek pa*muk yağı ile çırpılır. Hazırlanan şampuanla saçlar günaşırı yıkanır. Dalından toplanan karadullar,...
  2. Saç boyanızın rengini korumak için yapmanız gerekenler

Saç boyanızın rengini korumak için yapmanız gerekenler

saç boyasının akmaması için saç boyası akmaması için kızıl boyanın kızıl saçın boyasının ne yapmalı Bilindiği gibi KIzıl saç rengi ve daha bir çok renk her yıkamada rengini atar.Buda bir çok kadının canını sıkar çünkü sık sık boyamak saçı zedeliyor ve malum yaz günlerine geçiş yaptığımız şu günlerde ve önümüzdeki günlerde gerek deniz,gerekse her gün duş saç rengimizin daha kolay akmasını...
  3. Hangi besinler saçlarımıza dolgunluk ve parlaklık verir ?

Hangi besinler saçlarımıza dolgunluk ve parlaklık verir ?

Hangi besinleri tüketirsek saçlarımız daha dolgun ve parlak olur kızlar siz neler kullanıyorsunuz ?
  4. Saça Dolgunluk ve Parlaklık Veren Besinler Nelerdir ?

Saça Dolgunluk ve Parlaklık Veren Besinler Nelerdir ?

saç bakımı için ne yapılmalı saça dolgunluk veren besinler saça parlaklık veren besinler saç bakımı saç sağlığı ile ilgili bilgiler burada melekler. Kadınların doğal mücevheri olan saçlar bakımlı olduğunda harikalar yaratır melekle :) Bakımlı saçlar kadını olduğundan daha hoş daha havalı gösterir. Onun için değil mi kendimizi kötü hissettiğimizde moralimiz yerine gelsin diye kuaföre gideriz....
  5. Saçlarınızın Kolay Şekil Alması İçin Yapmanız Gerekenler

Saçlarınızın Kolay Şekil Alması İçin Yapmanız Gerekenler

Bu sayfa; Saçlarınızın Kolay Şekil Alması İçin Yapmanız Gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçlarımız iyi göründüğünde kendimizi daha güzel hissederiz. Güvenimiz yerine gelir. Ancak saçlarımız iyi bir halde değilse ve o halde görünmek istemediğimiz birine de yakalanırsak yerin dibine girmek isteriz. Yani tüm kadınlar saçları her zaman hoş görünsün isterler. Bunun...

Sayfayı Paylaş