gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Saçlarını taramışsın sarı renge boyamışsın ( Haberin varmı yar ) sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

saçlarını taramışsın sarı renge boyamışsın sözleri saçlarını taramışsın sarı renge boyamışsın hikayesi Saçlarını taramışsın sarı renge boyamışsın haberin varmıydı benden beni bana boyamışsın. Şimdiii meleklerim face de paylaşılan bir şarkı var birazdan videosunu vereceğim ama önce sizlere sözlerini vermek istiyorum. Bu şarkıya bayıldım hemen hemen her gün dinliyorum ve dilimden düşürmüyorum. Eminim sizlerinde çok hoşuna gidecek meleciklerim. Buyrun şarkı burada. Ha bu arada parçayı söyleyen kişi Caner Gülsüm adında bir türkü dostu. Heralde profesyonel diye düşünüyorum. [​IMG]

SAÇLARINI TARAMIŞSIN ( Haberin Varmı Yar ) Sözleri

Saçlarını taramışsın
    Sarı renge boyamışsın

Haberin varmıydı benden
    Beni bana komamışsın

Keşke seni görmeseydim
    Gönül verip sevmeseydim

Lal olaydı ağzım dilim
    Keşke seni demeseydim

Lal olaydı ağzım dilim
    Keşke çirkin demeseydim

Ah o saçlar taranırmı
    Sarı renge boyanırmı

Gidip yad ele vardın
    Gönlüm buna dayanırmı

Keşke seni görmeseydim
    Gönül verip sevmeseydim

Lal olaydı ağzım dilim
    Keşke seni demeseydim

Lal olaydı ağzım dilim
    Keşke çirkin demeseydim.

Saçlarını taramışsın sarı renge boyamışsın ( Haberin varmı yar ) sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Haberin Varmı

Orhan Gencebay - Haberin Varmı

Aman... Of... sevgilim dinle dinle... Ağlayan gönlümden çürüyen ömrümden Bana ettiğin bu zulümden haberin var m Bensiz yaşamaya haram demiştin Aşkı bana haram ettiğinden haber var mı Hani sendin aşkımızda ayrılık yok diyen Hani sendin ayrılığı ecelle bir gören Şimdi benim şu dünyamı yerle bir eden Sensin beni ey sevgilim sensin kahreden Doğmak bir keredir ölmek bir kere Her gün bin defa...
  2. bu renge bayıldımm.... melekler yardım lütfen.....

bu renge bayıldımm.... melekler yardım lütfen.....

ruj mu parlatıcı mı anlamadım :S ama bu renge bayıldım:ar4fd: bu rengi arıyorum yardmınıza ihtiyacım var bana bi öneriniz var mı acaba belki aranızda kullananlar vardır bu rengi....
  3. saçlarım koyu sarı turuncu gibi kapatmam lazım yardım edin lütfen...

saçlarım koyu sarı turuncu gibi kapatmam lazım yardım edin lütfen...

saçlarım turuncu oldu koyu sarı saçım turuncu oldu sarı saç rengi koleston manyetik kahve arkadaslar benim saçlarım siyahtı bende 2 yıl aradan sonra geçtiğimiz pazartesi açtım saçlarımı evde ama sonuç koyu sarı turuncu gibi bişi oldu.. bense bakır istiyordum ama simdi vazgeçtim ve koyu kahve mi yoksa loreal casting serisinden bitter çikolataya mı boyasam..işin kötü yanı casting serisi çabuk...
  4. 2012 Sarı Saç Modelleri

2012 Sarı Saç Modelleri

sarı saç modelleri 2012 sac modelleri 2012, sarı saç modelleri, modası, şekilleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler 2012de de sarı saç cazibesini sürdürecek melekler.. Yeni yılda revaçta olacak saç modelleriyle başbaşa bırakıyoruz sizleri..:tik:
  5. Saçımı hangi renge boyamalıyım kızlar

Saçımı hangi renge boyamalıyım kızlar

Kızlar selamlar saçımı boyamak istiyorum birde artık değişim şart ya bana açık renkler kullanmak istiyorum ve fikirlerinize ihtiyacım var benim. Açık tonlardan tavsiye edebileceğiniz örnekler var sa paylaşırsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş