gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Saçlarınız 3 ayda omzunuzdan belinize kadar

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

bemiks ampul saç bakımı sinameki badem yağı bemiks ampul sinemaki otu badem yağı ampül ve su sinameki Sinemaki otu, badem yağı, bemiks ampül ve su
    ( sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz, bemiks ampül de eczanelerde satılıyor, b vitaminin ampül şeklinde olanı 3.5 tl ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma).

Hazırlanışı:

1 tutam sinemakiyi, bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz.
    Süzdükten sonra ılınınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın.
    Sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın.
    Haftada bir uygulanacak...

Benle bi ilgisi yok olmazsa bana kızmayın sonra

2. seda_neco

seda_neco Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya gerçekten uzuycakmı aayyyyy çok heycanlandım hemen deniycem çok teşekkr ederm cnmmm

3. vespertine

vespertine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    fotoğraftaki kadının sac modeli harikaa :)

5. simeranya

simeranya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eeee deneyen yok mu 3 ay olmuş paylaşım buraya yazılalı cidden merak ettim uzuyo mu DENEYEN YAZSIN LÜTFEN...

6. mutluolmak

mutluolmak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten bu çok hoş bende bi denemeliyim bende yılan yağı kullanmaktayım

7. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy deneyipte saçı uzayan varmı mutlaka deniycem senelerdir sacımın uzamasını beklemekten yoruldum.

8. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç deneyimte sonuç alan yok mu??

9. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Sacınızı kısa yoldan uzatabilirsiniz !

Cok kolay bir yolu var sacını hergun saF suyLa yıkayın bol köüklu ama saf su olacak yanı dogal cesme suyu degil azcık badem yagıyle 3-4 dk ovun ve tekrar yıkayın 2-3 ay sonra kendınız görüsünüz ben denedin simdi sacım yeterince uzun !!

10. gamzeli035

gamzeli035 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tşk ederim canım emeğine sağlık

11. Yha ben bunu 1 hafta yaptım ama 7 hafta boyunca bemiks ve badem yağı saçlarım sertleştirdi 9 hafta oluyor hala kokuyor ve badem yağı saçtan çıkmıyor.Badem yağını saçımdan çıkarmak için ne yapmalıyımmmm

12. lina33

lina33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu yöntem saçlarımızın sağlıklı bir şekilde ve normalden biraz daha hızlı uzaması için etkili bir yöntem. çünkü B vitamini saçın yapısına çok faydalı, badem yağı da aynı şekilde... fakat saçlarımız ayda 1-1.5cm uzar normalde. bu tarif uygulandığında ayda 2-2.5cm uzasa bile 3 ayda 7.5 cm uzar maximum. omuzdan bele kadar uzamasa da saçlarımız sağlıklı bir şekilde uzar...

13. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben denedim saçlarım ÇOK uzadı arkadaşlarım herkese tavsiye ediyorum. Paylaşımda bulunan arkadaşıma teşekkür ediyorum....Paiiiiii :)

cnnelif bunu beğendi.
  15. cnnelif

cnnelif Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bu karışımı denemek istiyorun ama bu sinameki otunu ne kadar süre kaynatmamız gerekiyo bilen varmı?

Saçlarınız 3 ayda omzunuzdan belinize kadar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayda 3 cm uzayan saçlar

ayda 3 cm uzayan saçlar

haftada 1 cm uzayan saçlar saçım uzadı saçlarım uzadı bemiks ampülün saça faydası arkadaşlar benimde yeni yaptığım saç maskesini paylaşmak istedimm ayda 3 cm uzuyormuş denilene göre bende 3cüye yapıyorum bakalım sonucu merakla bekliyorum. 1 tutam senameki otunu yarım çay bardağı suda kaynatıyoruz ılıyınca içine 1 çorba kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampul ekliyoruz saç diplerimize sürüyoruz 3...
  2. Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül, çabuk saç uzatmanın yolları nelerdir kızlar. Kızlar saçlarım çarçabuk uzasın istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum bir formul varmış Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül nasıl bir formül o?
  3. 3 Ayda Saçları Omuzdan Bele Nasıl Uzatılır

3 Ayda Saçları Omuzdan Bele Nasıl Uzatılır

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Nasıl Uzatılır Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül Nedir Saçlarınızı kestirdiniz ve şimdide uzasın mı istiyor sunuz? Üzülmeyin, bunun için çok fazla beklemenizie gerek yok, sadece 3 ay bekliyeceksiniz ve saçlarınız omuzlarınızdan, belinize kadar uzayacak Melek'ler:) Nasıl mı; tabi ki 3 ayda saçları bele kadar uzatan formül önerimizle :) Gerekli...
  4. Kızlar 3 ayda saç uzatmanın yolları

Kızlar 3 ayda saç uzatmanın yolları

MALZEMELER 1 ADET BEMİKS B VİTAMİNİ 1 TUTAM SİNEMEKİ OTU 1 ÇAY BARDAĞI SU YAPILIŞI 1 çay bardağı suyu cezveye boşaltıyoruz daha sonra 1 tutam sinamekiyi o suda kaynatıyoruz . kaynadıktan sonra ılıması için bekliyoruz ılıdıktan sonra bemiks ampülü içine kırıyoruz. daha sonra bu karışımı saçımızın dibine uygulayıp 45 dakka beklettikten sonra bol şampuanla yıkıyoruz bunu haftada 3 kere...
  5. Saçlarınız sinameki kürüyle ayda 3 cm uzasın

Saçlarınız sinameki kürüyle ayda 3 cm uzasın

Merhabalar arkadaşlar Geçtiğimiz Mart ayında belimde olan saçlarımı malesef ki omzumda kestirmek zorunda kaldım kırıklardan dolayı tabiki tüm bayanların başına gelen sorunlar duzlestiriceler ,fönler , boyalar vs.simdi size bundan 2 sene önce kullandığım saç uzatma işleminden bahsedeceğim her duştan önce cam terbenti ve yılan yağı kullanıyordum cam terebenti niyle y(arım şampuan in içine 2...

Sayfayı Paylaş